| claudiu2053 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, cu ce ma pot rade la penis inafara de big? Vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Depinde de fiecare, mie imi plac bic-urile fiindca au o singura lama, usor de folosit, greu sa se infunde si daca totusi se infunda, se curata usor. Toate nebuniile astea de gilette nu's bune de nimic, se umplu repede cu firicele mici si poti sa le uiti, este aproape imposibil sa le mai desfunzi

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu folosesc gilette blue3. big-urile sunt cele mai proaste lame de pe piata, si nu sunt singurele. Gilette e ceea ce folosesc de ani de zile. Daca nu-l vrei chiar ras de tot sa eviti iritatia, poti folosi un beard-trimmer sau un aparat de ras barba clasic, nu din ala cu trei lame, doar ca n-o sa ajungi prea bine in unele zone.

| BornToBeLoved a răspuns:

Crema de ras... Sau mergi la
Salon, epilare
Inghinala si te rezolva ei! Bafta

| Fnm_Alex_2000 a răspuns:

Daca ai curaj epileaza-te eu am facut-o m-am **** pe mine