| AnonimIntreaba178 a întrebat:

Salut tuturor! Aveti idee de ce ma ustura capul penisului atunci cand il ating? Ma doare de vreo 4-5 ani, atunci m-am operat de fimoza, dar trebuie sa recunosc ca durerea a mai disparut de atunci, dar tot ma doare putin cand il ating. Credeti ca se va vindeca cu timpul sau ca va trebuii sa merg la un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bionicle a răspuns:

Tin minte ca si eu aveam problema. Daca imi aduc aminte foloseam ceai de musetel si ma dadeam in zona rosie.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca cel mai indicat ar fi sa te vada medicul.
Vorbeste cu tatal tau si mergeti la medic!
O zi bunahappy