| Rńt_Rený_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. De cand ma stiu ma ustura capul penisului cand il ating, este ceva de ingrijorat, numai pot face sex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E normal. Se va obișnui cu atingerile din timpul sexului. mai ales dacă la început vei folosi prezervativul.

| Rńt_Rený_1995 explică (pentru mihai69):

Prima data cand fac sex, trebuie sa folosesc prezervativ?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rńt_Rený_1995):

Intotdeauna trebuie sa folosesti prezervativ, chiar de prima oara cand incepi sa faci sex!

| mihai69 a răspuns (pentru Rńt_Rený_1995):

Desigur! Mai ales prima dată, dar și următoarele, până o să ai o parteneră stabilă cu care vrei să faci copii.

| Rńt_Rený_1995 explică (pentru mihai69):

Pai fata cu care vreau s-o fac, si ea este virgina, si trebuie s-o facem saptamana viitoare

| mihai69 a răspuns (pentru Rńt_Rený_1995):

Așa, și? De ce musai „trebuie"?!?
Oricum, faptul că e vorba despre o dezvirginare aduce încă un argument în plus pentru a purta un prezervativ.

| Rńt_Rený_1995 explică (pentru mihai69):

Ok man, mersi mult de ajutor!