| RAY a întrebat:

Stiu ca intrebarea e ciudata dar de ce baieti nu vorbesc cu mama lor despre lucruri sentimentale? adica nici macar la mama ta sa nu te descarci emotional? de ce vrem sa parem asa reci? eu vad ca in studii suferim mai mult dupa o despartire, iubim mai mult asta pentru ca nu ne exprimam sentimentele fata de nimeni

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mama si cu mine aveam puncte de vedere foarte diferite asupra vietii cand eram de varsta adolescentei. Sfaturile ei, venite dintr-o alta epoca si alta societate mi se pareau stranii. Am preferat sa discut prolemele cu cateva fete cu care eram amic, punctul lor de vedere era mai aproape de realitatea pe care o traiam.

| Suck a răspuns:

Facem parte din generatii diferite, nu vrem sa ne aratam suferinta, poate pentru ca observam ca are si ea problemele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu impart mai cu nimeni aceste ganduri. mi se par o parte din mine si spunandu-le asa e ca si cum m-as vinde pe mine si nu imi place ideea. asa sunt eu, mai ciudat

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu esti ciudat, multi profita de asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"multi profita de asta" nu am inteles ce vrei sa spui cu asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Profita de sinceritatea ta, de ganduriile tale

| badearazvan a răspuns:

Eu ma descarc la prieteni si viceversa