| Melindaklara1 a întrebat:

Stiu ca sunt cam mica ca sa ma intereseze asa ceva dar asta e pentru ca... nu stiu de ce dar nu conteaza. Am auzit ca atunci cand faci sex prima oara se rupe ceva pielita in vagin. Este adevarat? Dar daca faci sex anal mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se rupe nimic in vagin, ci la intrarea in vagin, se rupe himenul!
Bineinteles ca si la sexul anal se rupe ceva: anusul! Cu timpul, trebuind sa porti dop in poponet, ca sa nu-ti iasa fecalele.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care o fata virgina intretine primul ei act sexual, adica cel de dezvirginare, exista posibilitatea ca in cazul a 4-5 fete din 10, atunci cand este introdus penisul in vagin, sa li se rupa pielita denumita HIMEN, cea care acopera partial (intr-o anumita masura) intrarea in vagin. In acest caz se produce si asa numita sangerare de dezvirginare care poate fi mai slaba fiind formata din cateva picaturi sau sa fie mai abundenta. In cazul in care fata practica doar sex anal, conform aprecierii generale NU se produce dezvirginarea ei. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| alina2k18 a răspuns:

La anal iti rupe chooruwinking mai ales daca o are groasawinking mai bine stai pe orale pana o bagi in tinewinking

| Plato a răspuns:

Ce inseamna "cam mica"?