| iuliana40 a întrebat:

Sunt a 3 surioara din 4! Ok eu sunt Sanziana.Am 13 ani si intrebarea mea e cum sa fac sa ma placa un baiat de varsta meah... Pe mine de obicei ma plac baietii mai mari de la 7 pana la 10. Multi baieti ma plac si sunt draguti dar inima imi bate pentru un baiat care am fost de 2 ori. Problema lui e ca se iubeste prea mult pe el si nu o sa iubeasaca niciodata o fata. M-am sarutat cu el de mute ori dar el doar ma placea.Acum s-a despartit de mine pentru ca cica avea alta iubita. Eu am mai fost si la un film si am stat langa el (eram doar 3 perrs la film) el a incercat sa ma sarute in timpul filmului. Dar nu l-am lasat.Mai traziu m-a bagat in baia baietilor si a inceput sa ma sarute fortat eu am fugit (eu as fi mai stat dar sunt mai timida). Iar mai traziu am fost la mall si am urmarit un concert. Eu am stat lang a iubitul meu si laga baiatul de care imi place. Cand sa sfartit concertul eu m-a luat de gat si a inceract sa ma sarute dar m-am ferit. Acum ii fac inc iuda c iubitul meu sa se intoarca la mine (de aia am fost cu el de 2 ori) Ce credti ca o sa se mai intoarca la mine eu nu il plac il iubesc. Credeti ca ma place s pe mine daca m-a sarutat sauy vroia sa-i fac in ciuda bufnitei lui (bufnita e iubita lui si are ochi iesiti din orbite si tot timpula are cearcane)

1 răspuns:
| MishikiCrisy a răspuns:

Deci, din ce am inteles eu, esti cu unul dar iti place de altul? De fapt, nu am inteles nimic de la tine, Dar tot ce pot sa iti zic e sa te lasi sarutata, nu ai de ce sa te feresti pentru ca esti timita, ca doar nu faci nimic, lasa-l pe el sa te sarute, nu conteaza unde.