| bonhiboana a întrebat:

Sunt cu un baiat de un an si 7 luni. La inceputul relatiei eu eram indiferenta si foarte rece, el s-a saturat si m-a inselat [ cu fosta prietena o zi si cu o fata 3 zile ]. Fata respectiva a aflat de mine si l-a parasit, eu nestiind nimic afland totul dupa aproape un an de zile. Am trecut peste, am iertat dar am devenit suspicioasa si geloasa pe orice fata. In urma geloziei mele el s-a hotarat sa puna punct. Am fost despartiti o luna dupa care ne-am impacat. La scurt timp dupa ce ne-am impacat am aflat ca s-a culcat cu o fata din liceu in perioada in care eram despartiti. L-am iertat si incerc sa nu fiu geloasa, insa nu reusesc pentru ca nu am deloc incredere in el.
Faza e ca el cu tipa cu m-a inselat 3 zile au ramas foarte buni prieteni, ies la suc, discuta, vorbesc la telefoane, mesaje. Ar fii o idee buna sa ies cu el si cu ea in oras la suc sa vad ce fel de relatie au ca sa nu mai am suspiciuni?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Isi bate joc de tine!

Trezeste-te odata!

| Elena1234456 a răspuns:

Este o idee foarte buna, daca tine la tine nu are nimic de ascuns.

| Lorelai a răspuns:

Ar fi o idee mai buna daca nu ai mai sta cu el! Tu accepti sa ai un atfel de prieten?laughing Interesant! Sa te insele cat o vrea el ca ii merge cu tine, iti meriti soartawinking

| Frogie a răspuns:

Cum sa nu fii geloasa? Este normal avand in vedere de cate ori te-a inselat! Sincer, eu nu as mai putea numi-o relatie! Cum poti sa mai fii cu el, stiind ca el a atins pe alta, a sarutat-o, s-a culcat cu ea? Tu chiar nu ai nici un pic de demnitate?

Răspuns utilizator avertizat
| ● Ďعw a răspuns:

Este normal sa fi geloasa pentru ca ta inselat de multe oriwinking si e o idee buna ies si tu cu el vezi cum reactioneaza in primul randwinkingsi daca zice canai de ce si etc e ceva necurat la mijlokwinking

| Boo a răspuns:

Pai poate daca inca mai e ceva intre ei, daca esti tu acolo nu vor face nimic... poate daca te duci fara sa stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l inpace e baiat e vinator voi sinteti prada.

| george_1641 a răspuns:

Dap... daca uh.nuy i-ai dat atentie.mai ales reciprok ar conta foarte mult.pentru el. faptul ca el s-a saturat comportamenul tau fata de el pentru ca esti rece si respingatoare...acordai atentie.si fi alaturi de el. faza e ca daca pe tine dap dar daca si el a gresit mai mult decat tine. lol dar sa stii 2sanse are voie. dupa mai multe iertari devine suparator si strigatoar la cer daca voi va urati sau va mai placeti asta conteaza dar daca s-a racit anumite lucruri antre voi lol vb voi ampreuna lamuriti lucrurile antre voi si ma rog ce decizi a-ti luat sau punctele voastre de vedere. bye