| theStar a întrebat:

Sunt cu un tip de 1 saptamana, ne intalnim zilnic si ne sarutam doar pe buze, insa eu as vrea sa trecem la un sarut mai serios (intelegeti)big grin... ce sa fac? sau ce sa ii spun? voi ce ati face in locul meu? nu vreau nici sa par altfel decat sunt

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E devreme, asteapta. Genul ala de sarut apare intr-o relatie putin mai serioasa, in care macar simpatia initiala se confirma si incepe sa se transforme in ceva mai mult. Din experienta mea, dureaza 2-3 luni.

| Bacemi a răspuns:

Pai poti lua initiativa. Saruta-l asa cum vrei tu. Cu siguranta nu va regreta '' indrazneala '' ta.

| TąNyą a răspuns:

Sa faci tu primul pas incetisor. tongue adica putin si dupa il mai saruti odata putin mai mult tongue si ai prins ideea. Bafta. Sper ca te-am ajutat

| smartalogu a răspuns:

"NIKE" - Just do it... and yeah, (don't worry, itz no sugar rolling on the floor ).

P. S. Si noua ne plac saruturile pasionale, nu suntem atat de brute pe cat ne credeti.

| andreii2 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui.
doar fa ce simti.

| kukubau a răspuns:

. Initiaza-l u, poate nu stie omul sau se jeneaza cumva sa nu strice totul.

| danny_5717 a răspuns:

Probabil ca si el vrea mai mult. Daca ai nevoie de detalii da-mi add (drogy87) te ajutwinking