| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata.trebuia sa mi vina menstruatia de o saptamana si inca nu a aparut. problema este ca in timpul actului sexual s a rupt prezervativul si eu nu eram in perioada fertila, ne am dat seama ne am oprit am schimbat prezervativul si am continuat. eu am mers la farmacie si am luat postinor prima pastila la circa 3 ore, insa a doua nu am luat o la 12 ore am facut vreo 4 teste de sarcina si toate au iesit negative! ajutati-ma cu un sfat va rog!

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Stai calma, iti va veni...dar de la Postinor se deregleaza putinwinking

| bia0000 a răspuns:

Nu te panica! mai asteapta o saptamana si vezi cum iese din nou testul de sarcina si du-te si la un ginecolog pentru siguranta ta

| Andreea357 a răspuns:

In primul rand trebuia sa te documentezi, pozate nu au nici un efect daca le ei de capu tau, si il al doilea rand testul se face dupa doua saptamani de la actul sexual, asa ca mai asteapta putin si mai vb.kiss

| IsabellaMaria a răspuns:

Si eu am patit un lucru asemanator. Am fost la farmacie si am luat Postinor, am facut apoi un test de sarcina si a iesit negativ. Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji... :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai au trecut 3 saputamani de la actul sexual asta e problema.si am facut testele ca se spune ca dupa 3 saptamani de la actul sexual sunt concludentetongue si m am cam panicat ce e drept.am inteles ca de la postinor iti vine dupa 25 30 de zile de cand ai avut sangeraristraight face nu stiu ce sa fac straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si multumesc frumos pentru raspunsurile prompte pe care mi le ati dat :*