| Nikcoletta a întrebat:

Sunt implicată intr-o relație cu un baiat şi are o iubită care nu ştie de mine.
Am tot sperat că se vor despărți.
Ne intalnim pe ascuns suntem de 4 luni impreună si de la
un timp se comportă urât.
Nu vrea sa imi spună ce are.
Credeți ca este derutat din cauza prietenei lui?
De obicei cum se comportă un bărbat cand işi inşeală partenera? Va rog sa-mi dați un raspuns sincer

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca tu speri ca el sa se desparta de fata aceea pentru tine te înșeli este exact ca daca ai fi cu un barbat casatorit tu esti roata de rezerva si nu se va despartii de sotie pentru a fi cu tine, la fel si in cazul tau, îi place sa va aibă pe amîndouă, tu trebuie sa spui stop si sa nu te mai complaci in situatia asta care nu te avantajeaza deloc, cauta ti pe cineva singur fara prietenă fara sotie.

| Simpatic a răspuns:

Duci viata de amanta fetito, tare m-as bucura sa ramai cu buza umflata, cele ca tine nu merita respect in viata! PUNCT

| timidu89 a răspuns (pentru Simpatic):

Si cu burta pana la gura laughing Nici asa nu are vreo sansa sa ramana cu el.

| Simpatic a răspuns:

Sinceritatea intotdeauna e o calitate, deci da e de apreciat

| Violleta2022 a răspuns:

Esti a treia roata la bicicleta, sau inca nu ai sesizat asta?
Pe cale sa ti se de papucii

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ei, uneori a treia roata la bicicleta e folositoare. happy
A cincea roata la caruta.
happy

| Celcestietot a răspuns:

O persoana care chiar te iubeste cu adevarat nu tine 2 relatii nestiind o fata de cealalta si nu se comporta urat. Eu zic sa il lasi, ca tot tu ai de suferit mai tarziu.

| Mayhem666 a răspuns:

O inseala pe aia cu tine, si pe tine cu alta probabil.
Daca unu a inselat o data, ce il va opri sa o faca din nou?
Asteapta-te la ce-i mai rau.

| Iote a răspuns:

De la un timp se comporta urat pentru ca vrea sa se desparta de tine. Nu de prietena lui, cum visezi tu.

| freshDEportocale a răspuns:

Ce javra rolling on the floor