| abc23 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de cateva saptamani si as vrea sa-i fac o surpriza cat mai romantica. Am citit pe internet si am gasit cateva moduri de a o surprinde, iar una mi-a sarit in ochi. Cumpar mai multe baloane, iar pe fiecare ii scriu cate un motiv pentru care o iubesc. Le strang mai apoi intr-un buchet, iar cand am ajuns la locul cu o priveliste minunata, scot surpriza din portbagajul masinei si o las sa citeasca. Cred ca vor urma multi pupici si multe declaratii de dragoste, iar mai apoi, impreuna, vom da drumul baloanelor, zburand in aer.

Banuiesc ca este destul de potrivita aceasta idee, insa as dori sa aflu si alte moduri de a surprinde iubita, pe care le-ati incercat sau le-ati auzit.

Răspuns Câştigător
| Alexutsza a răspuns:

Ideea spusă de tine este minunată, romantică, specială. Sigur o vei surprinde, oricârei fete îi plac surprizele de genul acesta. Mai ales dacă va afla şi de ce o iubeşti atât de mult. Însă ai grijă ce scrii pe acele baloane. Ar mai fi o idee, în baloane să pui bileţele pe care să scrii de ce o iubeşti. Şi să le spargeţi împreună. Doar că atunci vei avea mai mult de scris, pentru fiecare balon laughing Succes! Sigur iti va iesi bine! :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare destul de romantica ideea ta, as avea si eu cateva idei dar asta mi se pare mai interesanta

| abc23 explică:

Mona, dacă ai şi tu alte idei, poţi să mi le spui ca să le am în vizor pentru viitor.

Iuliutsza, chiar îmi place ideea ta cu pusul bileţelelor în baloane şi cred că o să o aplic.

Mulţumesc celor care mi-au răspuns şi sper să mai primesc idei.

| PsyhoWoman a răspuns:

Asta-i superrrrrrr! :O:O:O:O :X...