| Katts a întrebat:

Unde in Bucuresti pot gasi o priveliste frumoasa si romantica sa imi petrec cateva ore cu iubita admirand peisajul?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu prea sunt cine stie ce peisaje in Bucuresti. Incearca Gradina Botanica sau Herastraul. Pe zi mergeti la Muzeul Satului, va mai puteti adaposti de frig.

| Latinmoon a răspuns:

Unirea/Victoria.

| ViatacuLouie a răspuns:

In mall, la film laughing Glumesc, eu zic ca e o perioada proasta, mai asteapta putin sa puna bradul si dupa, ca acum e cam frig.

| Katts explică:

Mda..Am mers azi din floreasca in unirea pe jos...Nu cred ca ne mai deranjeaza frigul laughing)