| Keily a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat, el stie asta, dar din pacate nu ii place de mine. i-am spus de atatea ori cat de mult tin la el si k vreau sa fiu cu el, dar nimic. va rog ajutati-ma. ce pot face?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uita-l si gaseste altul care sa te iubeasca

| Keily explică (pentru mona):

Usor de zis greu de facut...sad

| mihaibr11 a răspuns:

Buna! Esti intr-adevar intr-o situatie frustranta, dar pe care nu o poti tu controla. Daca el stie asta dar nu are vreo pornire in directia ta, nu poti face nimic, mergi mai departe si nu dispera ca nu s-a incheiat viata ta la baiatul asta. Tine-te ocupata, fa orice si incearca sa uiti. Succes

| Nordic a răspuns:

Nu-l mai forța. Va ajunge să se ferească de tine. Asta e, mergi mai departe. Vei găsi pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti decat sa-l uiti si sa-ti indrepti atentia catre alt baiat, recunoasterea in fata unui baiat sau chiar si a unei fete ca esti indragostit/a poate aduce necazuri

| Alison95 a răspuns:

Pentru ca i-ai zis, de aia nu te vrea.
Asteapta sa te bage el in seama, arata-te indiferenta. asta ii atrage pe ei, indiferenta.
Bafta!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Daca nu te vrea nu mai forta du-te mai departe si lasa-l inpace.

| lucianbv a răspuns:

De obicei este invers. Pe mine ma resping toate fetele. Baietii iau o decizie mult mai usor ca o fata. Daca nu vrea sa fie cu tine, e posibil ca sa nu te placa. Mai ales daca tu i-ai spus ca il placi!

| Skyisthelimit1 a răspuns:

Poate nu e pregatit de o relatie. Cu timpul o sa-si dea seama ca tu ai tinut la el. si va regreta. Poate o sa te cauta dar va fi probabil prea tarziu.