| dddemine a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam grea......nu stiu cine a mai trecut prin asa ceva(e o colega foarte draguta si frumoasa care mi-a cazut cu tronc).La inceput vorbeam, am aflat multe despre ea, chiar imi spunea lucruri secrete, apoi am inceput sa o gadil si chestii d astea. Intr-o zi am postat o fotografie cu mine pe mess si am facut un comentariu la ea in care se subintelea ca vreau sa fim impreuna. Apoi la scoala gici minunea... s-a suparat ca alte alea.Si de atunci numai vb si nu stiu ce sa fac. Dau funda si multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce-ar fi daca te-ai supara si tu,o data?
Uite-asa,de echilibru.
Mai intai, cere-ti scuze, spune-i ca in nici un caz intentia ta nu a fost s-o jignesti.
Dupa care, indeparteaza-te si las-o in pace.
Doua zile, fara nici o atentie.
Trei.
Va fi intrigata de atitudinea ta si va reactiona cumva.
Fetele vor atentie.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In urma gestului tau, nu mai ai ce face, chiar daca o gadili.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu te mai obosi cu chestii cu subinteles, fii direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"S-a supărat că alte alea" - da, situaţia pare clară... ca un condus noaptea pe ceaţă purtând ochelari de cal.

| mateicoca a răspuns:

Zyra