| ClaudiuRazvan a întrebat:

Sunt total confuz. sambata m-am intalnit cu prietena mea.o iubesc foarte mult si ea la fel si stiu bine asta.asera am intrat in vorba cu o tipa.marea greseala a fost ca ele sa cunosteau si eu stiam asta.azi prietena mea mi-a spus ca a aflat.m-a iertat. acuma seara s-a dus la o petrecere.ok am inteles ca nu putea sa vorbesca cu mine nonstop.si normal dar cand am apucat sa vorbim era rece

10 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Tu erai confuz si inainte sa calci pe bec. Daca o iubeai cu adevarat cum spui, cum ti-ai permis sa vorbesti cu o alta tipa? Ti-a spus ca te-a iertat? Asta niciodata nu se va intampla oricat de mult te va iubi.Si posibil sa itI intoarca faza cu aceiasi moneda.E normal sa fie rece cu tine o data ce i-ai ranit sentimentele si increderea.De ce crezi ca s-a dus la petrecere singura fara tine.Cred ca esti pe bara de rezerva deja.Pacat asa se intampla cand gandesti cu capu de jos.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da-o in destinul ei halelele maica sfanta ce jigodie ordinara, javra impertinenta, cum ii permiti sa isi bata joc de tine? sti ceva frate ia combinate tu cu tipa respectiva, o sa vezi ca va turba cateaua de furie grrrrr
apropo esti bunaciune

| neutrino a răspuns:

Intr-adevar esti tare confuz: pune-ti ordine in ganduri si revino cu o intrebare concreta.

| ClaudiuRazvan explică (pentru neutrino):

De ce face asa.de ce ii rece.am intrebat-o din cauza de la faza aia.si a spus ca nu.o zis sa ma calmez.sa nu mai fiu asa agita.eu am o problema.eu pun la suflet foarte repede chestile astea.si ea imi tot spune sa nu mai pun la suflet asa mult. oare vrea sa ma faca sa nu mai fiu asa sufletist

| Oana92 a răspuns (pentru ClaudiuRazvan):

Continua cu ordinea in idei si rescrie intrebarea... si nu ar strica sa arunci un ochi si prin cartea de romana ''din cauza de la faza aia''. Groaznic!

| LoveSleep a răspuns:

Mare greseala, cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si ea sa te insele, cum e si normal. Probabil a si facut-o deja.

| DroGhys a răspuns:

Deci e absurd.
1) De ce vorbesti cu altele daca o iubesti?
2) Chiar crezi ca te-a iertat?
3) E bine sa aveti libertate dar din punctul meu de vedere nu pare corect sa pleci tu sau ea la petreceri/cluburi/discoteci ...etc, unul fara celalalt!

| ClaudiuRazvan explică (pentru DroGhys):

A mers la ziua lu verisoru ei