| lilith16 a întrebat:

Te-ai combina cu o persoana de acelasi sex daca ar avea toate calităţile pe care ti le doresti? (si fizic si la personalitate)
te-ai gandit vreodata la asta? (e un exerciţiu de imaginaţie, incearca sa vezi ce ai face in situatia aia chiar daca nu faci parte din lgbt)

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ma atrage barbati sexual, fizic, las accepta ca bun prieten atat

| lilith16 explică (pentru RAY):

Prieten cu beneficii?(((((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Fatuca nu ma atrag barbati, daca as simti ceva as scrie, nu sunt genul sa ma ascund, de asta nici nu cred in faptul ca devi gay cand ai chef, eu as vrea sa devin un psihopat asexual =sa numai simt atractie sexuala nici un fel de sentiment

| lilith16 explică (pentru RAY):

Mama ray da esti suparat azi((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Nu sunt suparat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.
Daca ar avea toate calitatile, una dintre ele este sa fie de genul feminin. Deci nu are cum sa indeplineasca aceasta dorinta happy
Gaz incheiat. (Ai spus si fizic)

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Pai si daca o femeie nu e feminina dar frumoasa o placi? ce zici de asta?((((((;

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

As zice ca e o observatie buna.
Dar m-am referit strict la partea fizica. O femeie e o femei, nu un barbat. Chiar daca nu are o parte feminina, tot femeie este.

Si nu asta ma determina sa "o plac" daca ar fi cazul. Dar nu intru in detalii, nu aprofundez subiectul asta happy

Si nu imi place cuvantul femeie, parca as fi un batran: femeie, pune masa (Eustache Traistă).

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Mie "fa" mi se pare un cuvant agresiv si e folosit in mod agresiv de unele persoane sau asa simt eu, nu stiu(((((((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

<
"Fa" niste tocanita;
Do, Re, Mi, "fa", sol, la, si...;
"Fa" nebuno.
>
Da... mai ales in primele doua, cruzime totala happy

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

De dimineata cu iarba man?

| lilith16 explică (pentru RAY):

Cum spui tu(((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Am luat niste forneti cu pizza si mi-au facut rau. + cafea Lavazza care are numai E-uri sad

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Cafeaua e malefica

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Un sarut de la iubi si iti trece love struck

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te iubesc, Bogdane.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu am cuvinte happy

| LoveSleep a răspuns:

M-aș combina cu o persoană de același sex și dacă nu ar avea nici jumătate dintre calitățile pe care mi le doresc, cu condiția să fiu atras fizic de bărbați.
Femeile sunt un dezastru. Viața cu un bărbat ar fi de sute de ori mai bună. Dacă ar fi să ne certăm, am face-o foarte rar și totul s-ar termina în 10 minute după ce fiecare și-ar spune of-urile.
Cu femeile n-ai nicio șansă să trăiești în secolul ăsta. Pe vremuri luau bătaie și toată lumea era fericită. Acum nu le mai mulțumește nimic și toate lucrurile le enervează. Uterul ăla dubios e o bombă cu ceas. Și nici creierul nu le ajută uneori (Am zis uneori să nu par misogin).
Crede-mă pe mine, în locul tău m-aș da pe bărbați.

| minrest a răspuns:

Ce rost ar ar avea sa am o relatie care include senzualitate cu un alt barbat? Daca imi place un barbat, foarte bine, discutam, petrecem timp impreuna, facem lucruri, daca imi place putem practica ceva hobby, daca ne intelegem foarte bine lucram impreuna, iar daca ne iubim, cine stie ce am putea face; lucruri mari sau oricum, dificile si cu consecinte. Nu exista nici un motiv sa facem sex, asta facem cu femei; de asemenea si femeile le putem include in relatie.

| minrest a răspuns:

Adica persoana de sex masculin are toate calitatile unei femei. DAR. Acestea nu staau bine unui barbat. Ce cauta ele la un barbat? Nu mai sunt calitati inseamna. Iar atractia fizica, lipseste complet, caci nu sunt atras de barbati. Asa ca, ar fi imposibila o relatie.

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu pot iubi romantic o femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

De ce nu? rolling on the floor, adica ***, e si acea persoana un om, nu extraterestru de pe Area 51.

| MPersephone a răspuns:

Eu cred ca as putea avea sentimente pentru o femeie, dar nu cred ca as putea sa fiu intima cu ea.

| amenintareamaimutei a răspuns:

Ba. daca nu faci parte din lgbt nu poti fi atras de o persoană de același sex

| lilith16 explică (pentru amenintareamaimutei):

Am zis ca sa iti imaginezi daca nu faci parte. iti imaginezi