| RaZ4Ing a întrebat:

Tema este urmatoarea : RUBEOLA

1] Am voie sa fumez in timpul acestei boli? Este posibilitatea de a face unele complicatii in cazul in care fumez? am facut de 1 zi

2] Am voie sa fac sex in timpul bolii sau ma afecteaza cu ceva?

Raspunsuri urgent!

Răspuns Câştigător
| PanteraXIII a răspuns:

Pot aparea unele complicatii. Ai mare grija, trece relativ repede asa ca 5-7 zile nu e capat de lume. Mai ales ca te-ar putea ajuta si sa te lasi de fumat. laughing

6 răspunsuri:
| PanteraXIII a răspuns:

Nu la ambele. Trebuie sa te abtii putin pana trece. Nu ti-a spus medicul? :O:O

| RaZ4Ing explică (pentru PanteraXIII):

Pai sincer nici nu m-am mai dus la medic la cati prieteni aveam cu rubeola asa ca na. deci nu am voie? ce mi se poate intampla?laughing

| RaZ4Ing explică (pentru PanteraXIII):

De tigari a fost cum a fost dar la sex nu am putut rezista tentatiei... ce urmari crezi ca poate avea?

| PanteraXIII a răspuns (pentru RaZ4Ing):

Daca totul e ok pana acum, inseamna ca nu esti sensibil. Depinde de organismul fiecaruia. smug

| RaZ4Ing explică (pentru PanteraXIII):

Nu a fost nicio problema. mi-a trecut s-a rezolvat cu boala. a fost totul ok. mersi de ajutor

| PanteraXIII a răspuns (pentru RaZ4Ing):

Ma bucur ca ti-a trecut si ca totul e in regula. Spor la ceea ce faci si ai grija de tine!winking

| PanteraXIII a răspuns (pentru RaZ4Ing):

Pot aparea unele complicatii. Ai mare grija, trece relativ repede asa ca 5-7 zile nu e capat de lume. Mai ales ca te-ar putea ajuta si sa te lasi de fumat. laughing