| emilianxx a întrebat:

Am si eu o problema la scoala. M-am mutat anul acesta la o alta scoala, mi-a placut si inca imi place foarte mult si ma inteleg super bine cu o colega(Catalina), iar fosta ei prietena a zis ca inainte sa vin eu erau cele mai bune prietene, da faza e ca fata aia umbla cu o alta fata care pe ea nu o bagau in seama deloc ( pe colega cu care ma inteleg bine, adica Catalina)
Si astazi cica ca de cand am venit eu nici nu mai o ia cu ea pe strada si ia cu mine printre blocuri si e ofticata rau de tot si ma streseaza chestia asta. Imi da foarte nervi fata asta, se da sefa mereu si cam toti o uram si ea se da cea mai desteapta din clasa. Si tot zice ca e vina mea si vorbeste urat, si sa nu ziceti de diriginta ca sunt baiat totusi si nu parasc si asa. stie sa minta :3
Colega mea de banca a zis sa o las ca... minte si nici nu era cea mai buna pr cu ea.

In fine e mai lunga povestea. e chiar stresant, totusi ma bag eu cu toate handicapetele de genul acesta.

Eu sunt baiat mentionez, cum pot sa scap de handicapata asta de zice ca 'o controlez "pe colega mea de banca, Catalina? si ca nici nu sunt prieten cu ea. M-am saturat de ea atat de mult incat am inceput sa postez si pe TPU!

mentionez ca eu nu sunt gelos, ci ea.

Răspuns Câştigător
| qDenii a răspuns:

Ignor`o, cu indiferenta ii faci cel mai rau...las-o sa zica ce vrea ea, da-i dreptate!
Continua sa iti vezi de treaba, poate pe dinafara nu o sa se vada "reactiia" sau "durerea" indiferentei! :p
Sper ca te-am putut ajuta! :d

1 răspuns:
| BelaMood a răspuns:

Incercati sa evitati persoanele care va fac rau. Este o vorba : " Cel mai destept cedeaza." Daca va vedeti de viata si treaba voastra va fi bine pentru voi! Bafta.