| dariusdamian a întrebat:

TPU, am 17 ani si sunt cu o tipa de vreo 4 luni, ea are 18 si a venit momentul sa facem sex. Problema este ca nu prea mi se scoala.
Am mers la mine acasa. sa dezbracat si...nimic. e destul de mica are vreo 12 cm.
Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este intr-adevar o problema, daca este cum spui.Nu ar strica sa consulti un medic.Nu stiu daca tu crezi ce spun acum, dar din ce simt, problema ta este de natura psihica. Daca vrei, putem vb in privat.O rugamintepentru utilizatorul RAY23TM:Chiar daca ma tii pe IGNOR, eu vad ce scrii, nu are nici o legatura masturbarea cu ceea ce spune el. Daca vrei sa stii cine sunt, vezi ultima mea postare de la Totul despre TPU.Mult noroc.

| dariusdamian explică (pentru anonim_4396):

Putem vorbi in privat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dariusdamian):

Oricand,eu nu refuz pe nimeni, daca pot ajuta macar cu un sfat.

14 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

12 cm e sub medie, intr-adevar dar de "mica" poti vorbi de la 10cm in jos.

Daca atunci cand te masturbezi ai o erectie buna si problema asta e doar cand vrei sa faci sex cu partenera atunci esti puternic inhibat, poate tocmai de gandul cum o sa reactioneze ea la dimensiunea penisului tau, sau poate pur si simplu esti foarte timid. Din pacate asta se rezolva in timp si ea trebuie sa aiba ceva rabdare si sa te stimuleze pana cand tu te vei simti dorit si relaxat.

| RAY a răspuns:

Darius asta e problema grava pe buna sa dezbracat si nimic nu ai urlat la el poate s-a speriat a facut infart, te-ai masturbat?

| dariusdamian explică (pentru RAY):

Da.

| AikkoxD a răspuns (pentru RAY):

Mai mult ca sigur a ţipat la el şi s-a speriatlaughing

| Alcyon a răspuns:

Nu te mai masturba. Ai prietena, lasa naibii laba, ca de-asta nu ti se mai scoala cum trebuie. Iar marimea n-are nicio legatura cu asta.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Alcyon):

Nu are nici o legatura faptul ca se masturbeaza cu faptul ca nu i se scoala cand e sa faca sex. Ar avea DACA se masturbeaza cu 10 minute inainte de a face sex pentru a rezista mai mult si nu e in stare sa aiba o a doua erectie asa rapid.

Răspuns utilizator avertizat
| Alison95 a răspuns:

V-ati atins in zonele alea, ai sarutat-o peste tot?

Răspuns utilizator avertizat
| Skittless1997 a răspuns:

Ia niste viagra laughing

| robert00007 a răspuns:

Nu conteaza cat de mica e, incercati cu preludiu.Succes pe mai departe