| Dyddyy a întrebat:

TPU am si eu o intrebare.Am un prieten de care imi place, de fiecare data ma ia in brate si chesti si astazi il dispera o fetita mica ca ii placea de el si ma lua' in brate si ma pupa pe obraz si m-a pupat pe gura si ziceaa ca sunt iubita lui si dupa aia baga pretexte "ca am facut asta ca sa ma lase fata aia mica in pace"Voi ce credeti ii place de mine sau nu?laughing

5 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Te place dar e timid si ii e rusine sa-ti spuna.Intreaba-l tu direct daca te place.Succes.

| sensualus a răspuns:

Da esti asa ca-n poza, clar ca te place

| UngUrU777 a răspuns:

Sunt vreo doua sanse smug eu zic ca da dar ii e frica sa recunoasca dar na el dtie mai bine ..si totusi nu poti saruta asa deodata ori ce fata¡! Bafta

| RalucaTyan a răspuns:

Poate glumeste.

| Micuta55 a răspuns:

Ca sa precizez e genul de baiat mindru. Inca mai are de lucrat la propriul eu. Si cred ca inca e cam micut la felul cum gindeste, parerea mea este sa-i dai putin timp pace, fi-i putin mai indiferenta, pentru ca nu merita sa pui la suflet tot!