| ISQ a întrebat:

TPU imi dai un raspuns sincer va rog big grin! ca e intrebarea unui prieten si nu vreau sal dezamagesc : deci daca ai aia laughingde 5 cm la 15 ani e grav? adica e mica rau "laughing pentru varsta lui?

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

E mica frate dar creste ea

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cam mica...o sa mai creasca cativa cm pana la 20 de ani

| sylar2007 a răspuns:

Depinde ESTI de dezvoltat fizic.adica daca ai 15 ani dar fizicul arata ca al unuia de 18/19 atunci e foarte micabig grindaca ai 15 ani si multi iti dau 10/11 atunci e okbig grin.

ps. daca e dezvoltat nu mai crestelaughing

| Cr1sti13 a răspuns:

Da rolling on the floor e gravrolling on the floor nasol in pat nu multumeste nici pe una de 13 nailaughing

| doctginecolog a răspuns:

Depinde cum e de 5cm,moarta, sau in stare vie inca mai ai timp pana te maturizezi, bafta si mai da si tu la ''buci''rolling on the floor

| Anastasia13 a răspuns:

Hmmm. Daaaaa!laughing))

| Andiii a răspuns:

Serios, nu prea mai tine de ceva timp faza cu " prietenul "...

Răspuns utilizator avertizat