| ISQ a întrebat:

Un prieten mi-a zis sa pun intrebarea asta asa ca vreau un raspuns sincer va rog big grin : daca iti faci laba la 15 ani ti se face mai mica?!laughing

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, se mentine la normalitate.

4 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

NU! Deci poate sa o faca linistit in continuare happy

| Merry24 a răspuns:

Nu se micsoareaza dar se recomanda sa nu faci abuz de asa ceva.Continua ca ai inceput bine

| oNaDy a răspuns:

Ce prieten malaughing ti'e rusine ca e intrebarea ta a?smugrolling on the floor nu are nimic laughing

| Ssx a răspuns:

Poi eu nu prea cred ca ti se face mai mica din potriva ti se mareste un pic cate un pic dar f putinstraight facedaca o vrei mare trage de ya pana se marestelaughing