| madalin150 a întrebat:

TPU need help please
salut!
am cunoscut o fata pe fb, care este si eleva in liceul unde invat eu,
cred ca ii place de mine, si mie imi place de ea,
este cam timida, nu reusesc sa o fac sa spuna ce crede despre mine,
as vrea sa fac eu primul pas. dar imi este frica de raspuns, nu vreau sa se supere pe mine

mi. a mai spus ca eu sunt singurul baiat care ia ajuns la suflet

vreau un sfat ceva va rog

acord fundita
multumesc!

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Invit-o la un suc şi vorbeşte cu ea.Ia-o uşor şi fă-o simtă că poate avea încredere în tine, apoi totul vine de la sine.Succes!

| MikyMi a răspuns:

Dai mesaje pe facebook, ce mai faci, frumoso, draguto, etc, etc. Fetele adora complimentele! Lasa-i comentarii cu ce bine iti sta, ce bine arati.mai stiu eu. dulcegarii din astea.
O sa-si dea seama de sentimentele tale, mai uor ii poti spune fata in fata dar daca ti-e teama incerca-le pe astea. Din raspunsurile ei iti vei da seama daca si ea te place, sau nu.
Mult noroc!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

SA se supere? straight face dc sa se supere? straight face

Bata-te in seama cu ea mhaiiii :p.
Fii prietenoshee hee