| necunoscutapentrutoti a întrebat:

TPU,o alta intrebarebig grinhappy se poate intemeia o relatie intre 2 persoane,chiar daca nu s-au vazut niciodata,doar la web, si atat? fundabatting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| CrazySoursD a răspuns:

Oamenii s-au adaptat in tot.Cred ca exista si lucruri mai wow pe lumea asta.Ce sa-ti zic...am citit, exista oameni care erau la sute de km si cand s-au vazut au ramas impreuna si si-au intemeiat o familie.Depinde de oameni oricum...

7 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Da, insa aceasta decizie este una ff importanta, din moment ce lipseste contactul fizic apar indoielile, geloziile-, lucruri pe care numai sinceritatea reciproca le poate invinge.

| IndiferentXD a răspuns:

Refuz sa cred...

| raymusic5432 a răspuns:

Da desigur ca se poate, daca se vor intarni real, si sunt hotarati, daca sa fim seriosi 90 la suta din discutile de pe net sunt la misto, de unde sti ca aia/ala vb serios, in spatele unui pc te poti da sfanta si culmea e ca aia si facem ne prefacem ca suntem perfecti, sincer eu numai cred in relatii la distanta mai ales ca e si greu de tinut o asa relatie

| n1cknam3 a răspuns (pentru raymusic5432):

Ciudat, eu pe net sunt ce-a mai nasoala ersoana virtuala in viata, si chiar imi place statutul asta, in schimb in real life sunt chiar timida... si incuiata laughing)

| anonima3389 a răspuns:

Poate ca da, eu una nu-s adepta acestor relatii. poate doar asa la misto.nici relatiile la distanta nu-mi plac. daca iubesti simti nevoia sa fii cu pers iubita, sa fii langa ea mereu, sa o imbratisezi, sa o saruti...nu sa fie la nu stiu cati km de tine..sau mai ales sa o vezi decat la web...

| n1cknam3 a răspuns:

Exista si relatii care au avut succes la distanta dar din cate stiu acelea erau strict relatii de business happy

| necunoscutapentrutoti explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuribig grinhappy