| miegreu a întrebat:

Buna, poate o sa credeti ca sunt nebun, dar sunt bisexual mai mult spre homosexual si as dori sa intrebare daca este pe aici vreo fata lesbi sau bisexuala care cauta o relatie pentru as intemeia o familie

3 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa fi considerat nebun din cauza orientarilor tale sexuale, insa... faptul ca iti cauti o persoana cu care sa-ti intemeiezi o familie pe un site de intrebari, zau ca...asa ceva?

| miegreu explică (pentru RockNbeer):

poate ca am les site-ul gresit dar na speram ca poate e vreo persoana care cauta acelasi lucru ca si mine, eu oricum iti multumesc

| RockNbeer a răspuns (pentru miegreu):

Ohh...***,nu ma refeream ca ai ales site-ul gresit, ci ca...oh, las-o balta.