| anonim_4396 a întrebat:

TPU, urgenta va rog mult ajutati-ma, parintii mei au aflat ca am dormit la prietenul meu si m-am culcat cu el, si azi cand a venit tata l-a gasit pe el ascuns sub pat. Eu i-am mintit spunandu-le ca dorm la colege si mama vrea ca diseara sa mergem la el acasa sa vorbim. Va rog mult ajutati-ma. Mama si tata sunt suparati groaznic si imi vine sa ma sinucid ca numai pot va rog mult ajutor, nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| seby8873 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ei pe rand, adica intre 4 ochi sa ii explici mai intai parintelui cu care te intelegi mai bine ( fiecare are un parinte cu care se simte mai in siguranta cand vorbeste) si sa le spui ca il iubesti si ai incredere in el, la urma urmei nu e o tragedie ca te-ai culcat cu el chestia e ca ei sunt socati probablil ar trebui sa ii lasi o zi sau doua pentru mai multa incredere in tine si mai multa liniste pentru ei. Apropo de faza cu sinuciderea, nu face pe/fi disperata, poti sa stai in camera ta sa plangi cat vrei, nu esti singura care a patit asa ceva. Daca nu reusesti sa vorbesti cu cel putin unu dintre parinti in cel mai rau caz ar trebui sa le dea el socoteala parintilor tai si stai linistita cunosc cazuri de genul asta, iar acum dupa ce a trecut destul de mult timp toata lumea rade pe seama acestui lucru cand isi aduc aminte. Inca ceva, daca tie ti-a placut ce ai facut chiar si pentru 1 secunda, 1 minut, oricat, nu conteaza cat, parerea mea e sa traiesti momentul si sa nu te gandesti la ce urmeaza la consecinte pentru ca daca momentul e special nu se stie cand va veni altul. BAFTA multa multa.
happy
winking
:*

| Xenia16 a răspuns (pentru seby8873):

Multumesc ca ma susti, ei nu inteleg chestia asta, da mi-a placut. Ei zic ca am o viata inainte, dar nu m-am lasat de scoala, nu pricep nimic, m-am saturat

56 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
of...incercati senzationalul apoi regretati..la 16 ani ai tai, obligat ca parintii nu sunt de acord cu ceea ce faceti, dar ce sa facem daca sunteti in epoca curiozitatii? e clar ca baiatul e mai mare atat timp cat ai tai vor sa mearga la parintii baiatului. poate asa e mai bine si o sa aiba grija ca baiatul lor sa nu isi mai bata joc de tine ori sa aiba grija ta..nu te gandi la ce e rau si departe de gandurile negre..nu esti nici prima si nici ultima nu vei fi. cere-ti iertare ca ai gresit/ca ai mintit si bine ar fi sa nu faca un scandal prea mare sa auda tot satul..incearca sa vorbesti cu ai tai si sa le explici... daca ai ce, dar stai departe de gandurile negre.
daca vrei sa vorbim mai mult, da-mi un mesaj pe privat.
O zi frumoasa sa aihappy

| Xenia16 a răspuns (pentru caramela):

Este de varsta mea baiatul, si nu pot sa iti dau mesaj privat sunt junior si nu mergecrying((, vreau sa inteleaga ca tot eu sunt fata lor si nu am facut nimic gresitcrying(((, presupun ca e alegerea meacrying(, numai frumoasa nu o sa fie ziua astacrying((

| caramela a răspuns (pentru Xenia16):

Pff doi copii fara mintestraight face

| callie2 a răspuns:

Nu sunt deloc amuzante glumele cu sinuciderea, nu e nimic amuzant. Sunt suparati acum dar o sa le treaca. Ai 17 ani, e ceva normal. Cere-ti scuze si poarta-te frumos. Altceva nu ai ce sa faci. Faptul e consumat. In timp o sa le treaca supararea. Calmeaza-tehappy

| Xenia16 a răspuns (pentru callie2):

Ei nu ma mai lasa sa ies cu el si nu suport chestia astacrying(mi-e greu fara el, vorbesc cu el pe ascuns

| Xenia16 a răspuns (pentru callie2):

M-au enervat foarte tare ca nu inteleg ei nimic, zic ca la 18-19 ani o sa intalnesc alt baiat si o sa vada ala ca am facut-o si i-am explicat mamei ca daca ma place un baiat cu adevarat ma place asa cum sunt. Cu actualul cu care am facut-o raman cu el, este alaturi de mine si ma iubeste, avem un an impreuna suntem de aceeasi varsta, sper sa il vad in curand

| callie2 a răspuns (pentru Xenia16):

suntem in secolul xx, nimanui nu ii mai pasa de virginitatelaughing sper sa se termine totul binehappy

| grab a răspuns:

Ideea e cam asa:
Nu te duci la aia acasa nici rastignita. Nu ai ce cauta acolo!

Daca au ai tai o problema cu ai lui o rezolva ca intre maturi, doar nu mai suntem in 1984 sa stai pe coji de nuca in coltul clasei si sa te scoata in fata scolii sa te arate toti cu degetu.

Ca sa nu te duci fa o ghidusie ceva si tu si simuleaza o stare d-aia de rau/somnolenta/greata, nu ma intreba ce, ca daca gresesti doza te am pe constiinta. happy

Bun, te-au prins ca ti-ai inceput viata sexuala si nu sunt de acord cu asta, va duceti la chirurg, te coase la loc si gata sunteti prieteni din nou.
Frate parca ati fi tigani sau indieni atata importanta pentru un himen.

Daca vor sa te pedepseasca asta nu are legatura nici cu parintii aluia nici cu masa rotunda si cumetria care au de gand sa o faca cu atata fast. Sa mergi acolo ca sa ce? Ca sa va simtiti prost cu totii?! Nu nu si nu! Nu te misti din casa, poa sa te bata cu hidrantu si cu prosopu ud, NU TE DUCI!

Asta e acuma, iti accepti pedeapsa te faci si tu fata cuminte cateva zile acolo, incepi sa le aduci cateva satisfactii in perioada urmatoare si aia e.

Ce prostie mai e si asta cu sinuciderea? Cine plateste inmormantarea? Stii ca poate sa ajunga si la 2000 de euro o treaba d-sta? big grin

| Xenia16 a răspuns (pentru grab):

Sunt foarte suparati pe mine ca i-am mintit ca dorm la fete si de asta, si stiu ca m-am culcat cu el, dar e viata mea nu? Adica nu sunt o cretina sa nu folosesc prezervativ. M-am saturat serios, si prietenul meu e nervos, nu vreau sa imi ia telefoanele ai mei sau ceva ca numai pot ma enerveaza ai mei la culme, plang intr-una am ochii cat cepelecrying(((

| grab a răspuns:

Hai sa mai bag o fisa pentru tine sa intelegi de unde li se trage lor atitudinea asta, asculta pana la capat chiar daca poate nu e stilul tau, te rog.

https://www.youtube.com/watch?v=fb7SwJyUp1U

Asa era pe timpul lor: sexul interzis precum si alte delicii, doar carte si munca. Punct! Pentru ca asa erau vremurile si nu erau atatea ca azi. Trebuie sa ne adaptam nu sa ramanem blocati ca o baba in fata internetului.

Momentan tu te confrunti doar cu mania tatalui tau care vezi-Doamne e turbat nitel acuma de nervi si vrea sa te puna la respect. A reusit, deja esti distrusa. Mai mult ce vrea? Sa te internezi la depresivi? Sa incepi sa iei pastile cu pumnu ca sa iti revii dintr-un soc tampit de corectie prost inteleasa?

Oricum, nu o mai arde revolutionar cu noi si/sau si cu ei ca "e viata, e corpul meu, fac ce vreau" ca daca e sa iti trantesc o replica d-aia rea, ti-as zice: Bun, ia incepand de maine ai tu grija singura de corpul tau din toate punctele de vedere, sa vedem ce va mai ramane din corpul tau in cativa ani, cel mult niste organe pe care sa le ia altii la suprapret pe piata neagra! Hai termina cu prostiile astea, revino-ti, suna-l pe tatal tau si zi-i ca ti se face rau de atata plans si ca problema e de rezolvat acasa, asa se pala rufele in familie.
Oricum nu se va intampla reuniunea asta familiala la care spera el, ca sa intri la cineva in casa ori ai mandat ori esti invitat. E cazul?

Hai curaj si capu' sus! Ai gresit nu inseamna ca trebuie sa ne omoram acuma!
Bool angiu ala de prieten al tau unde e cand ai atata nevoie de el? Pasarica i-a placut, dar lacrimile tale sunt prea sarate, nu?!

| Xenia16 a răspuns (pentru grab):

Este si el alaturi de mine, nu m-a parasit, e cu mine la telefon a zis ca face orice numai sa nu se desparta de mine vorbeste cu tata si cu mama

| aumih16 a răspuns:

Da ai facut dragoste cu el! pentru ca atunci nu inteleg ce e anormal in asta!

| Cristiann25 a răspuns:

Cine te-a pus sa faci asa ceva? Daca aveai 18 ani nu era problema.Te manca pasarica asa rau incat trebuia sa te scarpine cineva? Da, parintii tai il da pe mana politiei pe prietenul tau si asa isi rateaza tot viitorul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar trebui sa le explici ca tu chiar il iubesti. Nu e nimic grav ceea ce ai facut. Doar au facut si ei doi asta, nu? Apropo, nu se poate sa il duca la politie pentru atata tot tongue Doar nu a facut-o impotriva vointei tale happy. Ca sa scapi, ar fi o metoda ca el te-a violat... Dar asa ajunge la inchisoare. laughing Iar cand iese, peste cativa ani, probabil se va razbuna :-s Deci nu te sfatuiesc sa faci astawinking. Le spui amandurora ca, ai varsta potrivita pentru asa ceva tongue. Doar nu e nimic grav happy Ca doar pana la urma trebuia sa o faci. Le spui ca aveai de gand sa le spui, cand va fi momentul potrivit tongue. Pana la urma. Sunt parintii tai si te iubesc. happy Chiar daca nu ne inteleg niciodata parintii, mereu ne vor fi alaturim chiar daca nu simtim sau vedem asta tongue. Sper ca va iesi totul bine happy. Succes :*

| Xenia16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi sunt alaturi, dar sincer e ceva gresit ca m-am culcat cu el? Adica nu m-am lasat de scoala deloc, am note bune, bai frate numai pot plang intr-una si acum zice mama sa nu fac vreo prostiecrying(il iubesc foarte mult avem un an impreuna, ei nu inteleg ca numai sunt pe vremea lor, este ce am vrut eu, de parca ei nu au facut-o crying(((((((((((

| darriya a răspuns:

Ce tare, am crezut ca numai in filme se poate intampla asa ceva laughing)treaba cu sub patullaughing pai ce vrei de fapt sa se intample intre voi 2? sa aveti o relatie serioasa sau doar o aventura? ca daca vrei ceva serios si el de fel, atunci poti vb cu parintii tai ca tu vrei sa fii cu acel baiat si ca il iubesti si el de altfel.si vor intelege!

| Xenia16 a răspuns (pentru darriya):

O relatie serioasa, avem un an impreuna, ei traiesc in antichitate, e viata mea nu? Ma culc cand vreau nu? E corpul meu, nu trebuie sa raman virgina in noaptea nuntii, asta este ei nu inteleg, sunt suparati ca i-am mintit.crying(((Numai stiu ce sa mai fac crede-ma imi vine sa mor plang intrunacrying(

| darriya a răspuns (pentru Xenia16):

Dar dar vezi tu ai 17ani, inca nu ai minte nu poti decide tu cam totul in viata ta.parintii tai iti vor binele,ei te considera inca un copil,nici nu vor sa se gandeasca ca tu te culci cu baieti.da e corpul tau dar nu trebuie sa iti bati joc de el pentru ca mai tarziu cand iti va veni mintea la cap o sa iti para rau. poate ca nu vei ramane cu acest baiat,da? automat vei gasi pe altul, te culci si cu ala, pe urma te desparti si de asta, iar altul la rand, si pe urma esti de ras ...va rade lumea de tine vei intalni un baiat bun si ala va auzi cu cati te-ai culcat tu si nu o sa ii convina, si se mai intreba lumea de ce sunt batute femeile! te-ai grabit. sper sa nu ajungi acolo... vorbeste cu parintii tai si cu iubitul tau. daca tu vrei ceva serios, de ce iti este teama?

| Xenia16 a răspuns (pentru darriya):

Nu inteleg ei nimic, crede-ma parca sunt retardati mintal, de parca ei nu se ***, mare chestie, e corpul meu o fac cand vreau, am capul pe umeri nu ma las de scoala nu nimiccrying((

| Xenia16 a răspuns (pentru darriya):

Vreau ceva serios, dar ma enerveaza parintii, nu e mare lucru ca m-am culcat cu el nu? Adica asta este.crying((((((((

| darriya a răspuns (pentru Xenia16):

Nu e vb de scoala, ca multe au scoala si sunt calarite de randuri de barbati...tocmai nu vor sa faci ce au facut ei in tinerete lor,sa stii ca nu e chiar asa "mare chestie o fac cand vreau" nu, nu e bine cum gandesti, de aici imi dau seama ca n-ai minte deloc sadti-ar placea sa fii calarita de randuri de barbati?, asta inteleg cand spui "mare chestie o fac cand vreau"atunci suporta pedeapsa pe care o vei primi, ca meriti la cum gandesti!

| SweetAl3x a răspuns (pentru darriya):

A facut ceva ce toata lumea face, pana la urma tine de legea naturii. Mie cel putin Nu mi se pare deplasat ca in situatia data sa se simta iritata si sa afirme ce a afirmat, tinand cont de faptul ca are o relatie cu baiatul si nu si-a tras-o pe la coltul blocului cu cine stie ce maidanez. In cazuri de genul, parintii ar trebui sa vorbeasca mai calm si sa ii explice poate - ca e prea devreme, ca ei nu sunt de acord, etc.
Dar nu sa faca atata circ sa isi traumatizeze copilul...

| Xenia16 a răspuns (pentru SweetAl3x):

Ei zic ca ma las de scoala si nu stiu ce, ca numai invat, acum mama m-a luat la ea la tg jiu pentru o saptamana sa nu ma vad cu elcrying(numai suport mi-e greu crying((ca nu il pot vedea:crying(am inceput sa imi urasc parintii, ei in felul asta ma fac mult mai trista, ei nu ma fac fericit. Niste parinti adevarati te fac fericita nu-i asa?crying

| Xenia16 a răspuns:

Am aproape 17 ani, am gresit va rog mult ajutati-ma

| Xenia16 a răspuns:

NU stiu ce sa mai fac sunt disperata plang intr-una

| Xenia16 a răspuns:

Nu pot sa le zic ca ma fortat tin foarte mult la prietenul meu, avem un an impreuna si nu vreau sa se ajunga la altceva, nu m-a obligat le-am spus foarte clar ca am vrut si nu m-am obligat, cel mai bun e adevarul nu? Numai stiu ce sa mai faccrying(((, tot ce imi doresc este ca ai mei sa nu vina la el si sa nu imi ia telefoanele sau altcevacrying((

| 8mariastar a răspuns (pentru Xenia16):

Eu zic mai bine iti ia telefoanele si tot si iti lasa baiatul dar si tu ai procedat gresit trebuia sa il prezinti pe iubitul tau inainte alor tai sa se omogenizeze relatia si dupai sa treceti la aces lucru impotant

| SweetAl3x a răspuns (pentru Xenia16):

In nici un caz sa nu spui ca te-a fortat, pentru ca esti minora si nu o sa fie deloc bine pentru el sa fie acuzat de vreun viol! Altceva chiar nu stiu ce sa iti mai spun, dar sunt prea exagerati parintii tai! Au uitat in ce secol traiesc?

| Xenia16 a răspuns (pentru 8mariastar):

Il stiu il cunosc, dar nu in fatacrying((((

| Xenia16 a răspuns (pentru SweetAl3x):

NU le zic defortat, numai stiu ce sa mai faccrying((((((((zice mama ca am ranit-ocrying(((, ei nu intelegcrying(((

| SweetAl3x a răspuns (pentru Xenia16):

Hai ca m-am enervat! Ia cheam-o pe maica-ta aici sa vorbeasca cu noi!
tongue

| anonim_4396 explică (pentru Xenia16):

-.- Nu ai citit raspunsul meu? :-s Eu sunt cu tine, chiar daca nu te cunosc tongue Nu vreau sa mai treaca cineva prin astfel de chinuri, si de aceea mi-am facut cont pe acest site tongue. Eu cred ca ei te iubesc foarte mult si sunt prea protectori... Dar la un moment dat, trebuie sa iti deschizi aripile, sa zbori. Nu poti ramane mereu o omida si sa stai in coconul tau tongue Poti sa le zici asta parintilor taiwinking. Succes tongue

| seby8873 a răspuns (pentru Xenia16):

Nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic sau sau sa fac vreo instigare insa daca parintii tai sunt mai comunisti cum se zice, de pe vremea lui ceasca, si ei stiu una si buna "( Xenia am zis sa stai in casa stai in casa, stai in casa, daca am zis sa fi acasa la ora 20:30 sa fi acasa la ora 20:30)", atunci e putin mai greu. Oricum asta o sa treaca, deci daca tu il iubesti si ei intr-un fel sau altul iti interzic lucru asta sa te mai vezi cu el (Doamne fereste) iar tu continui sa te vezi cu el fie pe furis fie cu stirea lor dar riscand sa ii superi, ei nu au ce face pentru ca la un moment dat daca ei vor ca tu sa fi fericita vor trebui sa o lase asa cum e si sa se obisnuiasca cu ideea si noapte buna.

| Xenia16 a răspuns (pentru SweetAl3x):

laughingmultumesc ca m-a faci sa rad:*, ei nu inteleg nimica, nu imi ratez nici un viitor daca m-am culcat cu el, prietenul meu e de la tara si uite mare chestiecrying((((, nu ma duc la tara, mergem amandoi la facultatecrying((

| seby8873 a răspuns (pentru SweetAl3x):

Ne-am putea da drept prietenii ei sa ii luam apararea...iti dai seama ce ar face maicasa daca ar afla ca atata lume ste ce a facut ea tonguehee hee...ar fi o idee oricumtongue

| Xenia16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incerc sa le ziccrying(((, ei zic ca imi distrug viitorul daca m-am culcat cu un baiatcrying(( nu raman gravida stiu sa ma protejez, de scoala ma tin foarte binecrying((((

| anonim_4396 explică (pentru Xenia16):

Poi atunci care e problema? laughing Scz ca am ras, dar nu inteleg care e problema. Spune-le asta happy Nu cred ca iti strici viitorul tongue Ia incearca sa le spui ceea ce mi-ai zis mie, iar apoi sa imi spui raspunsul lor, eu iti dau un raspuns, tu le spui ce am zis eu, imi spui raspunsul lor, iti spun ce sa le zici si tot asa laughing Vei scapa cu bine happy Stai linistita tongue

| Xenia16 a răspuns (pentru seby8873):

Vor sa ma faca fericita, sa ma faca fericita inseamna sa ma lase sa ma vad cu el, nu renunt la scoala nu nimic, ma duc la facultate, inteleg sunt comunisti ii iubesc sunt parintii mei, am respectat totdeauna programul lor, e prima oara cand i-am dezamagitcrying((((, vreau sa inteleaga ca nu renunt la nimic daca am facut acest pascrying((, ma iubeste si el, prietenul meu foarte mult si el e distrus acum nu stie ce sa faca ca s anumai plang, ii e frica ca ajung in spitalcrying((

| Xenia16 a răspuns (pentru seby8873):

Multumesc tuturor ca sunteti alaturi de mine, sunteti asa cumsecade, ma bucur ca mi-am facut cont pe acest site

| darriya a răspuns (pentru Xenia16):

Ei cred ca daca te-a calarit ala nu o sa iti mai stea capul la invatat ci la baieti!

| Alison95 a răspuns:

Calmeaza-te!
unde a venit taicatu de la ascuns sub pat? cum a aflat ca ai dormit la el? Si parintii ce naibii vor, vroiau sa ramai virgina pana in noaptea nuntii?

| Xenia16 a răspuns (pentru Alison95):

Da asta vor, numai pot plang intr-una, l-amchemat la mine si am vrut sa facem dragoste si a venit tata acasa si l-am ascuns sub pat si l-a vazut.Si a aflat ca am dormit la el cand l-a vazut la mine acasa sub pat, m-a intrebat unde am dormit si i-am zis ca la el ca mi-a zis ca daca nu recunosc ma da afara din casa, numai pot ajutor, plang de innebunesccrying(((((

| Alison95 a răspuns (pentru Xenia16):

Off Doamne, o prostie mare sa o faci la tine acasa. Si daca ai facut.o la prietenul tau de ce ai vrut iar sa o mai faci? Si cred ca virginitatea ti.ai pierdut`o de mult nu? Si de ce vor sa vorbeasca cu parintii, sa te ia ala de sotie? cred ca sunt vorbe spuse la nervi. oricum stai linistita ca n.au de unde sa stie unde locuiesc parintii lui.

| Xenia16 a răspuns (pentru Alison95):

De cateva zile mi-am pierdut-o nu demult, prietenul meu e suparat foc, nici nu sti ce bine imi e cand vad ca sunteti alaturi de minecrying(((, ai mei zic ca imi stric viitorul, ca e el de la tara asta e este de la tara si gata, pot sa imi fac un viitor, mergem la facultate impreunacrying((((

| Rooobi a răspuns:

Uite cum sta treaba: e viata ta faci ce vrei, atata timp cat le-ai cerut scuze si le-ai spus adevarul, dar problema e ca na ei sunt parintii trebuie sa-si faca griji. Sa zicem prin absurd daca as fi taicatu(am 17 ani decat laughing ) sincer m-as fi enervat atunci cand l-as fi vazut pe baiatu ala cu fata mea si l-as fi scos afara imediat. Si dupa ozi de suparare as fi vorbit cu maicata si cu tine despre problema, ca trebuie sa ai grija cand faci sex, sa nu ne mai minti, noi te crestem avem grija de tine etc. Sa sti ca nu te omoara nima pentru asa ceva.

| Xenia16 a răspuns (pentru Rooobi):

Le-am explicat asta, si mama a inceput sa ma compare cu una care a ramas gravida. Imi venea sa ii zic ca ea cum sa ma compare cu aia, eu nu am mintea ei, de vreme ce am facut acest pas am stiut riscurile si am stiut cum sa ma protejez.

| SweetAl3x a răspuns:

Momentan incearca sa te gandesti ca nu ai faut nimic grav. Cred ca toti am trecut prin asa ceva si poate chiar si parintii tai. Incearca sa prinzi curaj sa vorbesti cu ai tai, sa le explici ca pana la urma esti suficient de mare pentru asta si nu ai facut nimic iesit din comun. Si sa nu te puna in situatii jenante de fata cu altii. Si sa le ceri probabil scuze ca i-ai mintit. Calmeaza-te, nu e un capat de tara! O sa vezi cat o sa razi mai tarziu pe tema asta.

| Xenia16 a răspuns (pentru SweetAl3x):

Crede-ma ca ai mei sunt suparati foc, stiu ca ei vor sa ajung departe la facultate si toate cele, dar e alegerea mea nu? Simt ca mor plang intr-una, le-am cerut scuze de mii de ori, mama zice ca o doare inima eu numai stiu ce sa mai fac.crying((((((((((((

| Xenia16 a răspuns (pentru SweetAl3x):

Ai mei cred ca daca m-am culcat cu el e ceva gravcrying(((, sunt foarte dezamagiti de mine, mi-au zis sa numai discut cu el si diseara vor sa mearga la el acasa sa vorbeasca cu el, ai mei zic de politiecrying(((ca il pot duce acolo, e adevarat? Te rog ajuta-ma numai stiu ce sa mai fac, ai mei au zis ca mi-am batut joc de eicrying((((, sper sa treaca totul, vor sa imi ia telefoanele laptopul totul

| grab a răspuns (pentru SweetAl3x):

Bah eu am inteles ca Belphegor nu prea iti da voie sa razi in IAD.

| iopaula a răspuns (pentru Xenia16):

Da draga mea dar daca te.ai culcat cu acest baiat nu ai facut o crima! poti ajunge si la facultate! ce legatura are una cu alta! linisteste.te! o sa treaca vei vedea! ai incredere in tine! ambitioneaza.te invata mai mult si arata.le ca poti ajunge si la facultate daca nu mai esti virgina!

| Xenia16 a răspuns (pentru iopaula):

Ai mei cred ca ma las de scoala daca am facut asta, zic ca mi-am batut joc de ei, dar nu e adevarat, dupa parerea mea fac asta cand ma simt pregatita nu-i asa?

| anca377 a răspuns:

Calm. mergi si vorbeste

| BitZzu99 a răspuns:

E foarte trista povestea ta dar poate ar trebui sa vorbesti cu cineva mai experimentat un psiholog sau ceva de genu sa nu faci vreo prostie!:*winking

| Xenia16 a răspuns (pentru BitZzu99):

As vrea sa vorbesc, abia astept sa ma inteleaga si pe mine cineva. Va multumesc tutoror ca ma intelegeti si sunteti alaturi de mine