| RAY a întrebat:

Tu ai sta cu un baiat care nu te atrage fizicul lui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma atrage Deloc, din punct de vedere fizic, nu as sta cu el, asa cum nu as sta cu unul care ma atrage fizic dar ca si caracter/personalitate deloc.Trebuie sa existe un echilibru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca te-am lamurit la intrebarea ta laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Echilibrul naturii in univers sa spunem asa

22 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Normal ca nu. Nu poti avea o relatie sexuala cu o persoana care nu te atrage din punct de vedere sexual, logic nu?
Si daca nu ai o relatie sexuala, nu se mai numeste ca esti intr-o relatie...se numeste ca esti amic/a cu acea persoana.
Categoric fizicul este primul la care ne uitam si abia apoi descoperim daca ambalajul e tot ceea ce e de acea persoana sau are si ceva mai mult.

Pe de alta parte nu as sta cu cineva strict pentru fizic. Poate asa...cateva saptamani, imi fac damblaua cu el si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai inspirat, o sa pun aceeasi intrebare baietilor happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am vazut deja, am sa te reclam la drepturiile de autor sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te-am anuntat. In public pe de-asupra. Hai iarta-ma de data asta... happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bine hai ca te iert daca iesim o data noaptea in oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi pe aia care spun ca da? sa fim seriosi, poate nu au avut o relatie in viata lor si de aia le usor sa minta dar sa fim serios ca nimeni nu ar sta cu cineva cu care nu e atras. dar se stie ca pe TPU se minte la greu, mare descoperire

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu fi rau, copii astia din burtica mami lor deja aveau parteneri

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Atunci mint de ingheata focul nu apa. mare noutate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai noaptea? Da, nu inteleg de ce se minte si aici, doar nu ne cunoaste nimeni, in plus un raspuns sincer dat la o astfel de intrebare doar nu te trimite la racoare laughing. Daca vrei sa faci o statistica ceva... Nici o sansa!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bine si ziua, sincer eu nu mint, desigur nici sa fie bau, bau, sa fie egal cu fizicul meu si sa ma atraga comportamantul ei, desigur ca daca vorbim de sex 100% conteaza fizicul, eu vorbeam de o relatie serioasa, da pentru sex conteaza fizicul

| j1NNNx a răspuns:

Normal ca da, conteaza ce are in interior nu fizicul lui happy

| LoveSleep a răspuns (pentru j1NNNx):

Și marmota învelea ciocolata.

| j1NNNx a răspuns (pentru LoveSleep):

Si invers happy

| Suck a răspuns (pentru j1NNNx):

Mda... ca te uiti la el si te gandesti " ce colon sanatos are baiatu asta".

| Maxnonymus a răspuns (pentru Suck):

=]]]]]]]]]]]

| JustStitch a răspuns:

Uneori trebuie pus accentul si pe suflet nu doar pe fizic

| RAY explică (pentru JustStitch):

Ai dreptate, doar ca noi una spunem alta facem

| MileY1961 a răspuns:

Nu vreau să fiu ipocrită și să să spun ca nu contează fizicul, starea materială, etc ci doar sufletul, bla, bla, bla. Deci nu.

| RAY explică (pentru MileY1961):

Apreciez sinceritatea ta