| 21ndst1llach1ld a întrebat:

Ce le atrage cel mai mult pe fete la fizicul unui baiat?(in afara de fata)

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi, acum nu ne trebuie nici pătrăţele să ne pierdem numărând, dar nici grăsime. Un băiat normal. Oricum, nu numa la fizic ne uităm.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_4223 a răspuns:

Fundul laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_4223 a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

da poate esti foarte frumos mai stii.laughing in acest caz m.as uita la acel baiat

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_4223 a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Da din ce oras esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_4223 a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Imi dai id tau sa vad daca esti atat de frumos pe cat spui tu? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Jhfdfd a răspuns:

Poi de obicei pe noi ne atrag patratele =p~ ni se par geniale big grin, dar poate si parul, inaltimea. Dar stai chill ca nu doar la aspectul fizic me uitambatting eyelashes, si la cat de inteligent e tipu respectiv.
Sper ca te-am ajutat :*!

Răspuns utilizator avertizat
| 女明DongRi a răspuns:

La fizic..hmm, inaltimea si sa mai zicem felul in care merge si ce gesturi are (sa fie sigur pe el). Nu cred ca patratelele sunt asa importante, mai ales la varsta de 15-17 ani. Ai timp sa-ti dezvolti musculatura, deci nu trebuie sa-ti faci griji.
Cel putin daca ai o fata draguta, esti inalt cat de cat si te ingrijesti, vei face cateva cuceriribatting eyelashes..fie si in secretlaughing ( asa se intampla de cele mai multe ori)

Răspuns utilizator avertizat
| 女明DongRi a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Ehh bunn..comporta-te cum o face de obicei, pana mai prinzi curaj.

| Love4Music a răspuns:

Muschiul din creier sa fie dezvoltat mai bine decat bicepsi.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Depinde...Poate sa fie pectoralii, corpul bine lucrat dar nu prea mult ca sa nu exageram ca deja. laughing (parerea mea), altor fete li se pare atragator posteriorul... picioarele etc. big grin

| AlexiaD a răspuns:

La corp, la ce altceva?happy Sincer, idealul pentru toate e corpul ala cu patratele, dar cum nu toata lumea are norocul asta, eu prefer un baiat bine proportionat, adica sa nu fie gras, dar nici sa fie cat un bat, sa-l ia vantullaughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlexiaD a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Adica daca e prost? Adevarat, degeaba ai patratele.
Dar tu ai spus ce ma atrage din punct de vedere FIZIC, nu moralhappy Iar eu am spus exact ce imi place.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexiaD a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Eh, macar am aflat ce inseamna asta. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Eusiatat01 a răspuns:

Pe mine una, ma atrage pieptul foarte mult daca e lucrat, dar nu exagerat de lucrat. Si posteriorultongue