| dutaAnduta a întrebat:

Un baiat din blocul meu ma tot tachineaza cand suntem pe afara si se comporta ciudat cand suntem singuri(ma tot ia in brate imi pune mana la sani si la fund) noi doi avem un mod de a ne tachina ne facem tot felul de animale...eu as vrea sa stiu daca el ma place sau vrea sa ma amageasaca?

8 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Eu cred ca te place! Din moment ce te tachineaza si cand sunteti singuri se comporta altfel, cand sunteti in preajma altor persoane poate nu vrea ca acele persoane sa-si dea seama ca te place si de asta se comporta altfel decat cand sunteti singuri!

| claaau a răspuns:

Am sunt baiat doar ca putin mai mare acum, cand eram asa mai mic si imi placea de o fata tot asa procedam o pipaiam si mna. Spune-i ca tie iti place de el si daca ar vrea sa aveti o relatie si mna. Eu zic ca te place dar ca trebuie sa ai tu mai mult tupeu!

| neutrino a răspuns:

In primul rand este bine sa nu ai relatii cu baietii din bloc, pentru ca mai devreme sau mai tarziu tot blocul va sti ceea ce ati facut voi. In al doilea rand, niciodata nu te vei bucura de respectul baietilor, daca ei pot sa te pipaie atat de usor. Vei fi buna doar pentru eventuale aventuri, nicidecum pentru o relatie normala.

| kx123 a răspuns:

Eu cred ca te place, ai putea sa il intrebi daca nu esti rusinoasa, sau sai iesiti o data numai voi 2.

| Maryo1o1 a răspuns:

E clar ca te place eu cred ca ii e rusine sa iti zica si te tachineaza pentru a te face sa faci primul pas cel puti asa faceam si eu inainte dar acum nu mai am problema asta.

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Lasa-l sa te pipaie si vezi la ce ajungetiwinking

| FrailSouls a răspuns:

Ai putea sa iti pui o prietena sa il intrebe sau sa il intrebi tu daca esti indeajuns de curajoasa.dar ai grija cum se va comporta cu tine ca daca te tot pipaie asaa.laughingin fine presupun ca te place, asa sunt baietii nu stiu sa isi manifeste cum trebuie sentimentele pana la o varsta anume.:*

| ZURRYY a răspuns:

Pt inceput cati ani ai tu si cati are el. daca e mai mare cu decat tine cu 3-4 ani poate e vorba de un pariu sau ceva si vrea sa-si bata joc e tine. daca iti propune ceva nu te lasa dusa e val si studiaza-i foarte bine miscarile ..sa nu faca vreun pas gresit si sa ajunge-ti in alta parte.Succes