| Yourdream a întrebat:

Un baiat din clasa mea ma place, dar eu nu stiu daca ma place...Stiu ca se da la mine si in spune tot felul de linguseli, dar nu sunt sigura daca ma place deoarece prietenele mele imi spun ca-si bate joc.Stiu ca ii place putin si de o alta fata, dar care are prieten.Credeti ca am sanse?

3 răspunsuri:
| luana1 a răspuns:

Tie iti place de el? Te atrage din pdv fizic, intelectual, spiritual, ai vreun sentiment fata de el? Raspunde la aceste intrebari.Merita acceptul tau?

| me0ank a răspuns:

Buna. Pai nu prea poti sa stii ce ii in mintea lui. daca te place sau nu. si chestia ca ii place si de altcineva. totusi ori pe tine ori pe ea. happy

| I.love.you a răspuns:

Bun... deci sa incepem.Scumpa mea, draga mea, cert este ca esti a mea laughing Ti-am zis-o de mii de ori si ti-o repeeeet. Isi bate joc de tine. Bine ca sunt in clasa cu tine laughing. Baiatu` asta se da la toate mai fat-o. straight face
Iti explic eu pe mess mai multe laughing.