| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat se excita daca ii atingi/saruti sfarcurile?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Depinde de cine si cum o face.

7 răspunsuri:
| Crixy a răspuns:

Bineinteles dar mai ales se excita daca ii dai cu fruntea de buric, sau cu barba de testicolewinking

| Emilian65 a răspuns:

Daca ii atingi sau saruti sfarcurile unui barbat, acesta se excita la maxim.

| LoveSleep a răspuns:

Pe mine unul mă enervează.

| SkyPilot a răspuns:

Intr-o masura mai mica decat fetele. Si ar trebui sa stii cum s-o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se excita si daca ii atingi genele, atat timp cat esti dezbracata.

| Anon03 a răspuns:

Da și nu. laughing adica noi ne excitam daca vedem o tipa dezbracata si chestii din astea dar cel mai mult cand ne faceti o laba'

| ombladon a răspuns (pentru Anon03):

Du-te ma si vezi ti de puta ta!