| axxo a întrebat:

Un prieten mi-a spus acum vreo 2 zile ca se masturbeaza si dupa ce se excita ejaculeaza ceva lipicios.(nu sperma) m-a rugat sa il ajut.eu ampus aceata intrebare in speranta ca il puteti ajuta...(rog seriozitate ) cine stie daca asa se intampla sa-mi spun.si daca este normal ...mentionez ca este virgin.

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Baietii elimina in urma excitatiei sperma, doar sperma.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Indiferent daca acel prieten esti tu sau chiar el nu trebuie sa iti faci probleme.Esti prea tanar ca sa zic asa, mai asteapta.Bafta!

| GyeBaek a răspuns:

SIncer, zic sa se lase de masturbare nu face deloc bine si mai creeaza si dependenta.

| Yaguar a răspuns:

A ejacuat sperma, ca un organism de baita sanatos.Dar ce problema poate fi? poate tear interesa Adau spusele unui doctor in medicina:
,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Aceasta se refera si la masturbare si la sex.

Răspuns utilizator avertizat
| YqLmX a răspuns:

Asa am patit si eu cand eram virgin, aveam o chestie lipicioasa sh am fost la ginecolog si a zis ca e sperma.

| DanJazz a răspuns:

Asta chiar nu stiu ce poate fi

| Ambrus a răspuns:

"un prieten de al meu" laughing Ce duma buna. laughing

| axxo explică:

"ganduri albe" du-te in ortii m-ati am spus un prieten nu eu slobodare!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Da, e normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se duc la ginecolog?rolling on the floor)))))))