| iubita_7611 a întrebat:

Dupa ce baietii se masturbeaza unde ejaculeaza?
si ce fac cu sperma. o sterg sau ce?straight face
funda love struck

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pe burta, in mana, pe picioare, in wc, oriunde.
o sterg da...
laughing

| RyanGeorge a răspuns:

Cum sa o stearga? o pastreaza toti intr'o galeata si apoi o impacheteaza si ti le trimit tie prin curier acasa sa ai pentru toata iarna asta grea.
Ce p... e cu intrebarea asta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Draguta eu zic sa mergi la psiholog ca ai mare nevoie.

| wildthing a răspuns:

laughing Mai papusa, tu l-ai innebunit pe Dreacu'! Esti absolut teribila cu intrebarile tale!
In toaleta ejaculeaza baietii, ca doar nu pe covorul din dormitor! laughing
PS: Daca vrei material didactic, iti recomand filmul "There's Something About Mary" (secventele cu masturbarea si ce se intampla dupa) rolling on the floor

| 1micdamare a răspuns:

Ejaculeaza de obicei in gura fetelor de alaturi, insa de sters nu o sterg ci o pastreaza, ca uite ...vin vremuri grele pentru fete ca tine!

| Alleecs a răspuns:

Pai unde tio faci acolo ejaculeaza.ca dor no faci in casa si ejaculeaza afara.si da se sterg.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O inghit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti din craiova?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac imi dau drumu in servetele, dupa aia imi fac un dus fierbintge.

| CristinutzaDnB a răspuns:

Te cam faci singura de ras

laughing

pui intrebari asa de... stupide...

GET A LIFE

| claudiaclaudiaclaudia a răspuns:

Daca erai fata mea te bateam zi de zi numai cu urzica! tu nu esti facuta din om ci din catea 8-) doamne maica domnului