| Schiorul a întrebat:

Una TPU...deci am o povestioara m`ai lunga, am un prieten care ma enerveaza,deci nu pot sa-l mai suport,el e genul de persoana,,cool", vara asta am avut 2 prietene,dar el de fiecare data s-a bagat in relatie,eram intr-o calatorie si am stat alaturi de prietena mea tot timpul si la sfirsit m-am dus sa vorbesc cu niste prieteni, si vine ala si o ia de mina, in brate pe prietena mea, deci nu stiu ce sa fac,m-a enervat la culme, si am 2 intrebari:ar mai trebui sa fiu prieten cu nesimtitu` ala si daca ar trebui sa mai fiu impreuna cu prietena mea.astept pareri, cel mai clar raspuns -Fundoi happy

Răspuns Câştigător
| S333byyy a răspuns:

Fratie.laughing))) Prietenu adevarat nu se baga peste relatia ta. daca zici ca fata il tinea sh ea de mana sh il imbratisa...pfoai..clar nici cu ea. APROPO BA "cool "?=]] bai frate.tu ai facut iubitele, el a fost jag comunist sh ti le-a furat. Yo cred ca cel cool aici esti tuwinking. SA FACI IUBITA E GREU, SA FURI E USOR happy..bftwinking

| Trolli a răspuns (pentru S333byyy):

Jag comunist? Adica?

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Ii spui ce te deranjeaza, ii spui ca nu iti plac fazele de genul, la fel si prietenei tale.

| Aly13 a răspuns:

Tu glumesti? deci dupa cateva luni bune vi aici si ma intrebi pe mine daca trebuie sa mai fi prieten cu o persoana pe care chiar tu o faci nesimtita? e clar raspunsul meu nu? cat despre fata, haide acum exista destule fete frumoase si serioase in lumea asta. Daca e genul ala eu zic sa o lasi balta sigur nu o sa mearga o astfel de relatie.

| Schiorul explică:

Pai acea fata, in ziua aia s-a comportat asa, dar la scoala in fiecare zi stau cu ea si nici nu`i da atentie lui,, prietenu`` ala