| Schiorul a întrebat:

Buna TPU...deci am o povestioara m`ai lunga, am un prieten care ma enerveaza,deci nu pot sa-l mai suport,el e genul de persoana,,cool", vara asta am avut 2 prietene,dar el de fiecare data s-a bagat in relatie,eram intr-o calatorie si am stat alaturi de prietena mea tot timpul si la sfirsit m-am dus sa vorbesc cu niste prieteni, si vine ala si o ia de mina, in brate pe prietena mea, deci nu stiu ce sa fac,m-a enervat la culme, si am 2 intrebari:ar mai trebui sa fiu prieten cu nesimtitu` ala si daca ar trebui sa mai fiu impreuna cu prietena mea.astept pareri, cel mai clar raspuns -Fundoi happy

8 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Mie mi se pare ca tu esti extrem de geloasa deoarece il placi foarte mult pe tipul asta happy.

| Nyx a răspuns (pentru Vladuthz):

Este baiat, nu fata si ori e luat drept prost ori relatia pe care o are nu e la fel de clara si pentru prietena. Chiar, jmekerica, reactia prietenei luate in brate/de mana care a fost?

| Vladuthz a răspuns (pentru Nyx):

Nu inteleg, dc e luat drept prost?

| Nyx a răspuns (pentru Vladuthz):

Sa scriu altfel, tu esti cu prietena ta, fata la care ti-e gandul seara cand te bagi la somn, fata cu care te plimbi seara in parc. si vine amicul tau si ti-o ia in brate si de mana. Daca stai si te uiti doar. cine e in dezavantaj?

| Vladuthz a răspuns (pentru Nyx):

Asta ar presupune ca e baiat, dar de unde stim ca e baiat? Si nu cred ca un baiat se refera la alt baiat ca fiind nesimtit decat daca e gay laughing

| Schiorul explică (pentru Vladuthz):

Ori esti prost ori ai chef de caterinca happy

| Vladuthz a răspuns (pentru Vladuthz):

Ori esti tu prost/proasta ori habar n-ai la ce ma refer. Luandu-ma dupa userul tau de TPU presupun ca esti fata, ceea ce inseamna ca esti geloasa, iar daca esti baiat, esti homosexual din moment ce il faci pe alt baiat nesimtit.

| neutrino a răspuns:

Cineva te ia drept prost.