| cantseethehaters a întrebat:

Unde gasesc prezervative durex cu diametrul de 60mm-64mm... exista asa ceva de la marca durex? daca nu... sa ma incred in alte firme sau?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca farmacia este singurul loc unde poti fi servit cu prezervative de o anumita marime. Exista mai multe sortimente de prezervative marca Durex cu largimea de peste 60 mm. Printre acestea se gasesc urmatoarele modele ale brandului Durex : - Pleasuremax 195 66/54
-Elite, Extra Safe, Featherlite, Performa, Select Flavors, Tingle 205 63/52
- Avanti Ultima 205 63/52
-Comfort XL 251 63/54 Primul numar reprezinta latimea maxima iar al 2-lea numar latimea minima in mm a fiecarui model. Bafta si succes in gasirea marimii dorite!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

P.S. Este vorba de primul numar din 2 cifre, fiindca intr-adevar primul numar este cel din 3 cifre, insa acel numar reprezinta lungimea in mm a prezervativului.

6 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Ei unde, la restaurant, doar nu la farmacie.

| cantseethehaters explică (pentru PersonajFictiv):

Daca am postat aici inseamna ca deja am cautat. logic nu?

| c0ffeedem0n a răspuns:

La farmacie cel mai probabil

| Anonim a răspuns:

Http://i.thebestvideocontentever.com/......75x268.jpg 1387239726
PIZZDAAA
PULLLAAA
COAIIIEEEE
SLOOOBOOOZ

| kandaraki a răspuns:

La magazinul de mezeluri