| Stallone a întrebat:

Unde mai gasesti fete cuminti in ziua de azi?

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde unde vrea Dumnezeu sa o gasesti. Dar tu poti considera pe una care a avut iubit si a terminat cu el din cauza lui iar ea s-a lafait in pat de n-a mai putut? Alea cuminti sunt virginele si se gasesc doar la familii din astea care stiu sa instruiasca copilul de mic.

| darkprincesskiss a răspuns (pentru mgtow):

Nu este dupa famili. O fata este cuminte doar daca vrea, chiar daca parintii o instruiesc de mica si ea nu vrea sa ii asculte nu ii asculta. In ziua de azi o fata trebuie sa se educe singura. Cunos multe fete care au familii stricte si de la 12 ani si-au pierdut virginitatea. Deci conteaza dupa fiecare

| Musique a răspuns:

În casă, nu pe stradă toată noaptea.

| Ea12345 a răspuns:

O fata cuminte nu vei gasi in cluburi sau discoteci si daca sunt acolo, e pentru ca au fost,, tarate" de catre alte prietene. Gasesti orice fel de persoana iti doresti. Eu cand credeam ca exista numai baieti care apreciaza doar fizicul unei fete, care o mint ca sa ajunga in pat cu el am dat peste iubitul meu. Exista exceptii, trebuie doar sa stii sa cauti.

Multa bafta!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cam greu cu gasitu...alea stau mai mult prin casa nu prea ies

| tauretee a răspuns:

La manastire dar nu cred ca vor un barbatlaughing cine mai vrea fete cuminti? nu cred ca vrea nimeni ca au multe eu vreau o fate cu o singura minte de preferat brunetalaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

La scoala. mai ai rabdare 2 saptamani

| deearrr a răspuns:

Cu siguranta mai sunt! insa din pacate sunt destul de rare! ar fi multe de spus pe acest subiect...dar tu ce varsta ai de iti pui astfel de intrebari?!happy

| h3r a răspuns:

Cuminti afara, rele in casa.

| Demonull a răspuns:

Iti zic eu.la nebuni rolling on the floorSerios acum, de curand am cunoscut o fata de preot, taicasu mare preot.ea mare doritoare rolling on the floorPai daca nici o fata de preot nu mai are educatie atunci...tin sa cred ca femeile au chestia asta in sange si cand se declanseza ..ehe happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demonull):

Nu toate sunt la fel te asigur.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate din 100% ..gasesti 10-15% fete de casatongueasta e valabil si la barbati desigur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demonull):

Mda de acord cu tine.

| a răspuns:

Hey! Foarte rar vezi asa cevahee hee. Foarte foarte rar laughing! Acum, nu ca ma cred 'cuminte' laughingdar sa-ti spun...m-am imprietenit cu un baiat pe mess', eu din Constanta, el din Bucuresti, si nu e 'bucurestean' dala nesimtit, ca altfel nu vorbeam cu el, e foarte...simtithee hee. Ma inteleg foarte bine cu el. E de gasca. Are aceeasi varsta ca mine (13 ani), da nu asta voiam sa zic. Eu vorbesc cu el de 3 luni, aproape in fiecare zi. Suntem cei mai buni prietenihee hee. Mereu ne-am vorbit sincer. Si la inceput, dupa cateva zile de cand ne cunoscusem, imi zice ceva de genu : 'esti diferita de toate fetele pe care le cunosc', si nu a spus-o cu gandu' ala, te plac, ci era cu prietenie spushee hee. Chiar nu sunt ca genu' ala de fata pitipoanca, care se da mare, si toate alea. Sunt foarte diferita de toate. Nu apelez la machiaje, la cercei laughing (nu-mi plac), fara unghii false, sau gene false, fara geanta pe brat, fara prietenhee hee. Serios, ma simt diferita eu insumi de celelaltehee hee. Acum nu vreau sa ma dau mare, vai, EU! Chiar nu sunt asa, dar vroiam sa te fac sa vezi, ca acolo undeva, exista si astfel de fete, cu inima, cumintihee hee, sufletiste, istete, sincere, si realehee hee! Bafta kiss

| VampireBlood a răspuns:

La gradi`rolling on the floorrolling on the floor

| Denis777 a răspuns:

La 9.

| xDr0gs a răspuns:

Exista...Dar foarte rar.Trebuie sa o gasestiwinking

| CharlieHarper a răspuns:

Si daca gasesti ce faci cu ele?

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Gasesti, da mai rarwinking

| Giuvaer a răspuns:

La mine acasa.
http://vimeo.com/44285437 am si un clip cu ele in caz ca vrei sa vezi cate sunt sau cum arata.

| darkprincesskiss a răspuns:

Foarte rar dar mai gasesti. Trebuiesc cautate. Bafta!

| ImLost a răspuns:

Eu nu am gasit vreo fata cuminte pana acum 2 luni cand s-a intamplat minunea. are 17 ani, cuminte, frumoasa, desteapta stie de frica parintilor si sigur mai e si virginahee hee

| radioboy a răspuns:

La manastire laughing)

| elenapacos99 a răspuns:

Pai fetele cuminti sunt alea care prin pauze nu dau fuga la clasele mai mari, stau in clasa (nu in banga ca aleas tocilare), stau in clasa cu prietenele, nau iubit, chestii din astea

| DPaul a răspuns:

Putine mai sunt...dar pe la manastire poate dai de una -2 dar nu cred ca alea vor arbat laughing

| Dienuttza a răspuns:

Mai sunt desigur... doar ca trebuie sa stii sa le cauti :p

| One94 a răspuns:

Pai eu zic sa te uiti in jurul tau atent si vei vedea ca inca mai sunt laughing.
Fetele cuminti sunt de obicei fetele care nu prea le place sa iasa in evidenta, de aceea rar vei gasi una care sa fie prin club laughing.
Uite eu una sunt o fata cuminte si nu nu am nicio tangenta cu 9 /manastirea si nu am fost crescuta strict de parintii meitongue.Dar pur si simplu mi s-a parut mai ok sa imi vad de viata mea, sa invat decat sa o fac pe diva si sa stau cu toti cocalarii existenti pe Terra.
Si acum sincer si voi baietii va vaitati ca nu mai gasiti o fata cuminte, dar care dintre voi sa imi spuna sincer a iubit o fata doar pentru felu cum gandea nu cum arata?tongue.
P.S :Si mda arat bine insa eu nu voi sta niciodata cu un baiat care apreciaza doar asta la mine.

| Lavinutza235 a răspuns (pentru One94):

Frumos raspuns happy

| mexicannu a răspuns:

La cimitir, sti ce cuminti sunt? laughing

| Melii94 a răspuns:

Daca cauti o sa si gasesti. Exista doar ca unii nu isi dau seama.

| Allyiee a răspuns:

Crede-ma ca inca se mai gasesc, chiar daca sunt mai rare. invata sa cauti unde trebuie. o fata cuminte nu sta cu baietii in grup, ca sa iasa in evidenta, si poate nici cu un ditamai grupu de fete, ca sa se faca auzite. de obicei o fata cuminte are cam o prieten f buna, si sta numai cu ea. dar acum depinde. eu una nu stun rea, dar nici cuminte. sunt cam intre....imi place sa ma distrez cu prietenele, dar nu genul ala de distractie, balamuc, sa intorci casa pe dos. nope. glumim, povestimwinking bafta la cautat tongue

| Andreea031 a răspuns:

Nu se stie

| adriano111 a răspuns:

La maternitate!