| Cavani1999 a întrebat:

Unde pe internet pot gasi o fata de treaba cu care sa vorbesc si care ar vrea sa faca sex cu mine? Fara sa avem o relatie. Eu sunt foarte timid si nu prea stiu sa ma Port cu o fata, credeti ca e vreo fata care m-ar placea asa ciudat cum sunt? Sunt site uri sau grupuri unde pot gasi astfel de fete... Daca stiti spuneti mi. As vrea sa vad si eu cum e sa faci sex.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tinder,Publi24,dar in mediul virtual ai foarte putine sanse.
Ceea ce vrei tu se obtine live.

| mgtow a răspuns:

Cu parere de rau, tipii duri - neseriosi au parte de ceea ce iti doresti, in caz ca te consideri cuminte si cinstit sansele sa gasesti una care a fost prostituata (retrasa din meserie) sau una care vrea sa te manipuleze in interesele ei sant mari, nu ai experienta cu femeile, ele vor sa fie intretinute si cea mai naspa parte e ca nici nevasta nu e proprietatea barbatului. Oricand poate sa insele si barbatul trebuie sa fie activ constant in obtinerea unei versiuni excelente ca sa nu se sature femeia de el. Daca ea se plictiseste sau relatia devine o rutina garantat se aplica infidelitatea. Vaneaza femei prin cluburi de noapte sau prin baruri multe milfuri vor tineri pentru sex. Si o vecina daca e peste 30 - 40 si arata bine date la ea, trebuie sa fi direct cateodata accepta sau refuza depinde de om

| cuvant a răspuns:

Incearca tinder. Pentru asta este.
Nu trebuie sa te comporti special ci cum esti tu.
Te sfatuiesc sa pregatesti niste intrebari si sa asculti, si sa pregatesti raspunsul pentru fiecafe din intrebari ca e posibil sa fii intrebat.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Nicăieri.

Eu am 29 de ani și nu am avut niciodată o prietenă.

Am incercat de-a lungul anilor o mulțime de site-uri de socializare, dar degeaba că nu am fost băgat în seamă vreodată pe nicăieri de vreo fată.

Efectiv, pe nici-un site de socializare nu am fost băgat în seamă vreodată de vreo fată...

| mgtow a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Valabil pentru amandoi, daca va e greu cu vanatoarea de femei uite ca exista firme private care produc femei la comanda pentru oameni ca voi, depinde de buget si pretentii puteti opta pe ceva mai ieftin (tpe - plastic modificat la caldura) sau mai scump (silicon) merita banii, scapati de depresie si frica ca nu faceti sex https://cloudclimax.co.uk/
Www.realdoll.com

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu realizezi, ca pe internet NU se poate face sex real!
Daca vrei sex real, vezi ca sunt zeci si sute de femei usoare pe drumul de centura al fiecarui oras.
Iei bani si prezervativ la tine si te rezolva ele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tinder.

| Werrich a răspuns:

Pe Publi24 la Matrimoniale

| blairelovesmusic a răspuns:

Du-te la prostituate daca vrei sex, pe internet nu rezolvi nimic.

| FredericChopin a răspuns:

Buna dimineata in primul rand cati ani ai in al 2lea rand esti sigur ca asta vrei si in al 3lea rand nici o fata nu vrea asa decat CURVELE dar la alea iti trebuie BANI asa ca cel mai bine iti faci o iubita ai rabdare macar vreo 4-5 luni apoi poti sa incerci ceva si nu trebuie sa fii timid fa-ti curaj fii barbat bafta

| AcceptaCineEsti a răspuns:

Incearca pe Publi24