| Moldova a întrebat:

Unde sunt locuriile intime, unde poti miinghia o fata, chiind sunteti amiindoi?
MERSII ANTIICIPAT!

5 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Wow.nu.sti.locurile.intimelaughing))si.multe.suntlaughing)

| stefangeles a răspuns:

Toate partile corpului pot fi terminal excitanti tu doar trebuie sa-i descoperi pe cei mai inflacarati de obicei gatul unei femei sau abdomenul big grin

| candycarrie a răspuns:

Acuma intime sau nu, iti zic locurile in care le place fetelor sa fie atinse/mangaiate. pe gat, pe maini la incheieturi, pe spate, pe ceafa, pe burtica, si bineinteles pe sani si clitorisbig grin

| Moldova explică:

Clodis...
nudtiu, daca stii prea multe spune-mi si mie?

| dyana_8161 a răspuns:

Hmmthinking
o poti saruta pe gat
sau sa o mangai pe mana
thinking