| AdrianHash11 a întrebat:

Am vorbit cu o fata in jur de 2 saptamani fara sa fim impreuna. ne-am vazut de ceva ori imi da semne ca ma place. cand vorbim pe mess dar daca vorbesc fata in fata zice ca nu e inca pregatita pentru o relatie. dar nu ineamna ca nu`i place de mine

Ce ar trebui sa cred?
Se merita sa mai continui ceva?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ar trebui sa crezi ceea ce spune fata.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Poate chiar nu e pregatita pentru o relatie, poate are nevoie de ceva timp sa se gandeasca.
Sau te considera doar un simplu prieten si nimic mai mult.
Trebuie sa o intrebi daca te place si daca ar vrea ca la un moment dat sa fiti impreuna.
Doar asa poti sti ce vrea de la tine.
Succes!

| AdrianHash11 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Mi-a spus in ducursul a celor 2 saptamani ca ma place si ca ar vrea o relatie dar nu se grabeste.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru AdrianHash11):

Las-o sa se gandeasca cateva zile, nu incepe sa o intrebi, o enervezi mai mult daca insisti prea mult.
Ai rabdare, graba strica treabawinking!

| Elsiane a răspuns:

Hm, poate chiar nu este pregătită pentru o relație, dar dacă a spus că te place cu siguranță se gândește.