| anonim_4396 a întrebat:

Unul dintre superiorii mei mi-a propus o aventura. Am inteles ca vrea stict fizic. Problema e ca de atunci tot incearca ca se bage in seama cu mine, fara sa mai bata vreun apropo. Amandoi avem obligatii acasa asa ca daca ar fi ceva, va fi ceva pe ascuns. Chiar mi-ar place o aventura, o alta relatie nu ne dorim niciunul, dar mi-e frica ca ma voi indragosti de el daca continua sa se comporte asa? cat de posibil e asta si cum pot sa evit continuand sa ma interactionez la fel cu el?

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ne spui că ţi-ar plăcea o aventură, doar că tu te ataşezi.
Prin urmare, nu va avea cum să meargă.
Ai putea începe prin a-ţi da întâlnire cu diverşi băieţi, pentru a-ţi educa cumva instinctul de ataşare faţă de orice prezenţă masculină care se "face puţin spre tine".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Nu face asa ceva, de ce sa te expui pericolului, sigur omul acela are familie, si tu la fel, de ce vrei sa strici tot? Acum el incearca sa profite de tine, te încîntă ideea lui, dar după aceea te gîndesti la consecinte? Poate rămîi insarcinată, poate te va da afara, ca asa cum i ti propune tie, m ai găseste fete de care să profite, cel m ai bine pune tu piciorul in prag, si nu permite sa se ajungă unde vrea el, asta daca vrei sa ti fie bine, dacă nu tăvăleste te cu el, si după aceea vei vedea tu ce pătesti, poate te prinde al tău si te rupe in bătaie, sau nevasta ăluia, ala e un nesimtit care i ti propune asa ceva, un porc ordinar, o curvă de om. Tu ce varsta ai? Tie ti s a urît cu binele?

| RAY a răspuns:

Dintr-un sex nu o sa te indrgostesti

| corbulalbrosu a răspuns:

Il poti evita doar intr-un singur mod; EVITAND-UL.

| Lawliet14 a răspuns:

Ti-as rupe capul daca as fi sotul tau! Sper sa te prinda sotia lui si sa te bata.