| anonim_4396 a întrebat:

Coordonatorul meu de la stagiul de intership mi-a propus subtil sa avem o aventura "undercover" mai ales ca amandoi avem obligatii. Nu i-am dat nimic de inteles, dar acum ma incanta ideea. Cum sa ii dau de inteles ca sunt de acord daca el nu va mai insista?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Va fi de ajuns sa-i adresezi o simpla invitatie prin care sa-i dai de inteles ca ai dori sa te insoteasca intr-un local pentru a merge sa serviti o cafea, o inghetata. Daca are ochi isi poate da seama din comportamentul tau.Succes.

| colalightro a răspuns (pentru corbulalbrosu):

E mai complicat de atat. nu putem iesi in locuri publice, am da de banuit. plus ca apropourile au aparut in sigurul moment din ultimele 2 luni cand am ramas singuri in birou.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru colalightro):

Urmeazati indemnurile inimii. In astfel de momente ratiunea nu-si are rostul. Ai putea sa-i explici ca ti-ai dat seama ca cel mai de succes studiu s-a petrecut in linistea biroului sau si din acest motiv consideri ca n-ar strica sa incerci un nou studiu si mai aprofundat.

5 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

In ce sens te incanta ideea, o iei ca pe o aventura de-o noapte, daca iti place ce te faci? Daca tot vreau sa vad cum e si cu altul as incerca cu un necunoscut.

| RAY a răspuns:

Spune-i direct in fata, de ce isi surade acuma ideea asta? ce anume te atrage la el?

| lex79 a răspuns:

Ridica coada, sa vezi ce repede vine la tine.

de ce vrei sa ti incarci mintea cu asa ceva?