| YourDailyApple a întrebat:

Urasc o fata, dar nu asa, o urasc ca lumea din tot sufletul, si eu sunt cam timid de felul meu. Cum as putea sa ii spun ce simt pentru ea?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Aceasta nu se spune si nici nu se face... Cred ca mai degraba e o confuzie de sentimente acum. Nu pot crede ca poti fi atat de categoric. Mai gandeste-te te rog inainte sa iei o hotarare. Numai bine, Lucien.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii furi hainele si cosmeticele. O sa sara ca o fiara pe tinesmug

Răspuns utilizator avertizat
| kidboo a răspuns:

Simplu...arata'i scula si intelege ealaughing)

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Pai, ura e aproape de iubire. Aveti grija ce faceti nebunatici mici. smug

| Me_5216 a răspuns:

Saraca fata. Pai poti sa pui pe cineve sa ii spuna. Nu mi s-a intamplat niciodata... deci nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tupeu frate! Ca daca vede ca esti tare in gura nu o sa sufere la tine!

| Oanna_7528 a răspuns:

Sigur nu era "iubesc o fata"? laughing