| alex1aki a întrebat:

URGENT
Am o intrebare. Fata de care imi place ( retineti stie deja) stiam ca ii place de unu care e neinteresat, dupa ce un prieten apropiat al nostru i-a spus ca acel baiat s-a mutat din zona ( adica de acasa si si-a facut transferul la alta scoala ) dupa aceea ea a spus ca nu o mai intereseaza de el. Am fost plecat 2 saptamani fara a ii spun ca am plecat si cand m-am intors ea a fost foarte bucuroasa ca mai ca ma lua in brate ( aproape! ) si i-am dat o bratara cadou.Ei i-a placut foarte mult si a spus ca e singura bratara pe care a purtato si o va purta ( nu are gauri de cercei, nu prea puarta bratari / lantisoare /inele )
Ce parae aveti?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se pare ca fata a inteles sa nu dea vrabia din mana pentru cioara de pe gard, cu alte cuvinte, a inteles ca nu are farmec sa ofteze dupa cai verzi pe pereti si iti acorda tie intreaga ei atentie, pentru ca esti aproape si te comporti cu ea asa cum si-ar dori orice fata!
Continua in acelasi fel, fata te priveste cu mult mai multa caldura decat inainte sa lipsesti acele doua saptamani!
Mult noroc!

| methodmen a răspuns:

Ai sanse sa fiti impreuna, dar depinde doar de tine.

| Kadze a răspuns:

Hei. E dragut, continua sa comunici cu ea cat mai mult si sunt sigur ca o sa fiti impreuna, sincer sper sa se intample iti doresc sa fi fericit atat tu cat si acea fata. Multa bafta.

| RaDuk a răspuns:

Daca zici ca stie ca o placi, atunci trebuie sa o lasi putin sa fiarba, nu o mai suna, nu mai vorbi cu ea, iar ea atunci o sa se intrebe "Oare ii mai place de mine?" asa o sa ajunga ea sa te caute. Tu in acest timp mai fliteaza si cu alte fete, iar daca vezi ca ea incepe sa puna intrebari si sa fie putin geloasa e clar ca simte ceva mai mult pentru tine.

Astept raspunsul tau sa imi spui cum merge treaba si poate iti mai dau niste sfaturi pentru mai tarziu. Bafta!

| alex1aki explică (pentru RaDuk):

Deja m-a intrebat de foste desi nu i-am spus de ele
nu stiu cum de a aflat ca am fost cu mai multe inaintea ei

| RaDuk a răspuns (pentru alex1aki):

Atunci e clar ca a inceput sa simta ceva mai mult pentru tine. Cand o fata se intereseaza de istoricul tau amoros inseamna ca simte ceva pentru tine. Mai las-o putin si dupa invit-o in oras (doar voi doi) incearca sa o iei usor de mana, iar daca obtii de la ea un raspuns pozitiv (adica nu trage mana) mai plimbati-va putin asa dupa care va puneti pe o banca sau va ducei la un suc si atunci o saruti. Bafta!

P.S Asta iti spun din propria experienta. Fata cu care sunt a fost timp de 5 ani o prietena foare buna, iar de 5 luni suntem impreuna si exact asa am procedat si eu.