| Inarf a întrebat:

Urgent crying Spuneti'mi si mie va rog frumos cum se foloseste albastru de metilbatting eyelashes vreau sa imi fac niste blugi putin decolorati crying pls dau funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa te albastresti si tu pe picioare si pe lenjeria intima,albastrul de metil nu-l poti folosi la asa ceva! Si,la primul spalat,iese!
Si daca te sfatui sa-i duci la vopsit tot nu e bine, poate nu-ti reusesc culoarea si nu-i mai poti purta!
Mai bine lasa-i cum sunt si aplica-le dantela sau strass-uri sau niste inimioare tot din material de blugi, mai inchis la culoare...Alte idei, nu am!

4 răspunsuri:
| Inarf explică:

Nu Are instructiuni :d si blugi sunt decolorati big grin vreau sa ii fac albastri dar uniform big grin

| RhoOphiuchi a răspuns:

Pai albastrul de metil nu decoloreaza, daca vrei sa-ti decolorezi blugii foloseste clor. Albastru de metil e bun pentru colorat parul in.umm.albastru logic.

| adevar a răspuns:

Chair daca ai reusi sa ii vopsesti cu albastru de metil, oricum o sa iasa culoarea din ei si o sa iti pateze piele, sosetele si chilotii. Daca iti surade sa ai picioare albastre, n-ai decat.

| ASimpleUser a răspuns:

Citesti instructiunile

funda please!