| neltharion a întrebat:

V-ar deranja sa aveti o relatie cu un baiat mai un pic mai grasut dar care stie sa se poarte si sa va faca sa radeti? ( raspundeti sincer )

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și te face să crezi că nu ai succes la fete că ești mai plinuț?
Nu toate sunt după cei cu mușchi sau slabi.
Pa, pa.

| GoguSteriade a răspuns:

Du-te, ba, sa slabesti, nu te mai complace in sunci. E vara, te imputi, transpiri, poate de-asta sa rada fetele.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu nu m-ar deranja

| Cătălina_6063 a răspuns:

Nu conteaza cum arata daca tie iti place si te simti bine cand esti cu el

| dyana_6840 a răspuns:

Sincer pentru mine chiar conteaza parerea celorlalti deci da mar deranja cel putin acum si am 14 ani fara suparare dar ai zis sincer scuze daca te-am facut sa te simti rau.

| Cristina45 a răspuns:

Nu m-ar deranja, daca baiatul e ok, numai conteaza ce zic ceilalti

| ZzZBianca a răspuns:

Nu daca stie sa se poarte bine si este si amuzat chiar nu mar deranjawinking Si prietenul meu e unpic mai plinut dar atata timp cat ne intelegem bine si ne iubim nu vad vreo problema in astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Oamenii nu sunt perfecti.La fel cum exista oameni slabi, la fel exista si oameni supraponderali sau mai putin slabi.
Nu este o rusine sau nu ar trebui sa reprezinte un complex. Fizicul ar trebui sa conteze foarte putin.Important e interiorul.
Si persoanele mai plinute sunt foarte simpatice.

| SakonSIUkon a răspuns:

Ohoo multumesc fetelor care sunt in stare sa spuna adevarul...da domne conteaza aspectul sau banul.sincere multumiri.

| Sebastian11x1 a răspuns:

Fii antena fata lui tata,frumusetea cu timpul dispare, caracterul se pastreaza, deci ai de ales, intre cava frumos acum si al dracului mai tarziu, sau ceva bun si acum si mai tarziu.ok?

| Auslesse a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Ca bine le mai zici...Intr-o astfel de situatie am fost pusa si eu. aveam o relatie cu-n baiat frumos, frumos, dar cu un caracter "mai altfel", ca sa zic asa..Si na`, parintii mi-au deschis ochii si mi-au zis ca frumusetea-i trecatoare.Deci,trebuie s-aleg...si am ales sa renunt la el.mai bine acum decat mai tarziuhappy

| TotEuMa a răspuns:

Sincer, chiar da. Pentru mine conteaza parerea celorlalti. :d.

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru TotEuMa):

Pacat....sa nu dea dumnezeu sa ramai dor cu parerea celorlaltihappy

| TotEuMa a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Pe bune acum... cui nu.i pasa de parerea lumii? Am iesit odata cu un tip putin mai inchis la culoare, toti spuneau ca e tigan, crede-ma ca m.am simtit penibil iar de atunci pur si simplu tin cont de parerea mea dar si de cea a celor din jur. plus ca mie persoanele " grasute " mi se par scarboase straight face.

| babyloving a răspuns:

Nu m-ar deranja pentru ca eu nu ma uit la aspect si nu ma intereseaza fizicul acele persoane, pe mine ma intereseaza caracterul lui in special si felul in care ma face sa ma simt, asa ca nu e nicio problema daca e putin plinut sau alte lucruri.Asta chiar nu conteaza, asa ca nu te gandi doar la aspect si crede-ma ca o sa ai sucdes daca esti amuzant si placut ca persoana.happy

| EmilyCollins a răspuns:

Sincer eu nu ma uit ce zic ceitalti chiar daca se rid de el sau altceva pe mine nu ma intereseaza parerea celorlalti important este ca eu sa ma simt bine in preajma lui iar daca se poarta bine cu atit mai bine pentru mine, eu prefer un baiat putin grasut care sa se poarte frumos cu fetele decat un baiat cu muschi si restul dar care se loveasca fetele sau sa nu stie cum sa vorbeasca cu ele

| sara10MonicaMonique a răspuns:

Pai depinde si cum arata. nu vreau sa crezi ca sunt. nu stiu cum sa explic. dar poate m'ar deranja. dar daca tu il placi si este frumusel. si asta nu trebuie sa ne intrebi pe noi. asta trebuie sa simti. trebuie sa stii cand esti indrgostita cu adevarat

| SelenaLuna a răspuns:

Nu m-ar deranja.

| Vlad_Coste_1991 a răspuns:

Tinere da burta jos nu incerca sa-ti gasesti scuze... pune-te si slabeste asta e si dovada de caracter perseverenta si consecventa. Da Burta jos...sau pe tine nu te-ar deranja sa umblii cu o femeie care e grasa si are burta si celulita?