| Andrusa a întrebat:

Va multumesc foarte mult de raspunsurile voastre,
cum credeti ce sa fac in acesta caz pe care o sa vil spun,?
Am avut prima noapte de dragoste, totul a fost super, la caldut, romantic, cu luminari, sampanie, ciocolata, masaj de toate,
dupa ceea a urmat sa facem pasul mult dorit(desigur cu protectie), am fost foarte atent, nu brutal, chiar foarte fin cu ea si nici nu a avut dureri mari,
dar dupa prima noapte nu a fost nici o singerare...
A 2 noapte dupa ce am mai facut-o odata, tot super, șezînd amîndoi, de la sine a venit o întrebare, fără ca sămă gîndesc mult,
și zic,, scumpo am auzit ca la prima noapte de dragoste fetele sîngerează, după auzitele băieților(nu știam nici eu ), de ce tu nu ai sîngerat?
ea mi-a raspuns nuștiu iubitule, ce poate să fie.
și gata întrebarea asta a dispărut dela mine din cap, au trecut cîteva luni si aseara prietena ma intreaba,, DECE MAI INTREBAT DACA DUPA CIND O FACI PRIMA DATA, TREBUIE SA SINGEREZ?
DAR EU NAM SINGERAT, și mi-a zis,
Crezi ca am avut o relatie sexuala inainte de tine?
eu am raspuns ca...,, nu iubito, nuci intr-un caz nu m-am gindit la asa ceva, eu numai am auzit ca fetele singereaza dupa prima data si gata
nu ma gindeam deloc la aceea ca ea m-ar fi inselat cu cineva inainte de mine
Cum credeti oameni buni ce trebuie sa mai fac in acest caz...
eu aseara vam intrebat raspunsul. DECE FETELE NU SINGEREAZA. si m-am convins de asta ca da nu e numai decit
dar prietena mea crede ca i-am zis ca daca nu sa intimplat asta, anseamna ca a avut asta mai inainte...
Se primeste ca eu am intrebat-o dar nici eu nu stiam precis
Dar incredere am foarte mare in ea pentru ca ne intalnim de 1 an si acus 8 luni
Ce ziceti cum sa mai procedez in acest caz ca sa o conving ca nu m-am gindit si ma gindesc la ceea ca sa mai culcat cu alt cineva?
va rog sa-mi raspundeti la intrebarile mele?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fii tandru cu ea spune-i ca a fost o intrebare prosteasca si ca stiai asta de la unii prieteni, deasemeni poti sa ii spui ca de fapt nu toate sangereaza, pot avea himen elestic si ca ai citit ca la unele femei himenul se rupe la nasterea primului copil( nu e regula generala dar au fost cazuri ), ca ai incredere in ea si oricum nu ai prejudecati.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu să sângerezi. Membrana himenală nu a fost vascularizată.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey nici nu trebuia sa o mai intrebi, iti dadeai seama dupa cum era in noaptea aceea, daca parea 'priceputa'...

| gigiro a răspuns:

Tu ai cam gresit cu intrebarea ta, trebuia sa te informezi inainte, cum e cand te culci cu o fata pentru prima oara. Trebuia sa stii cum e cu himenul si cu sangerarea. Tu nu ai simtit daca a fost fata mare (virgina)? Acum, e foarte greu sa mai repari greseala, s-ar putea sa nu uite niciodata ce i-ai facut. Poate te va ierta,, dar de uitat.Multa putere de convingere.

| undercovergirl a răspuns:

Salut,

Poarta o discutie sincera cu ea, spune-i ca nu esti foarte documentat in privinta " virginitatii " dar ca ai incredere totala in ea. Sigur va intelege, poate ca a fost surprinsa de intrebarea ta si pur si simplu a ramas confuza.
Sunt sigura ca o ve-ti rezolva in cele din urma happy

| PisicutzaCenusie a răspuns:

RaspSe primeste ca eu am intrebat-o dar nici eu nu stiam preciunsul tau aici...