| Rotodjsk a întrebat:

Vă plac filmele porno japoneze?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ție, că nu ai alte preocupări.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dattebayo, yaoi

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, yaoi

| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu ne uitam la porn happy

| doctorandus a răspuns:

Nu vad care e problema cu hentaiul. Hentai=fantezie, acum sa ne cenzuram si fanteziile?

Si, da, exista filme porno japoneze care nu sunt hentai.

| Hyperion7 a răspuns:

Nici n-am auzit de ele rolling on the floor

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Cred ca zice de hentai.Nu pierzi nimic, sexualizarea, pedofilia si altele mult mai dubioase sunt la ele acasa.laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Probabil.In orice caz, na, asta e realitatea zilelor de azi crying
Sexualitatea și egoismul și puterea banului domina lumea modernă

| TheGentleman a răspuns (pentru Hyperion7):

De ce consideri banul ca fiind ceva rău, malefic? Cu banii poți face multe lucruri mărețe, vezi de exemplu ce fac Dragoș Pătraru, Aluziva, Silviu Faiăr sau Zlăvog.

Lipsa lor este mult mai rea.

Cum îi folosești, ei bine, asta ține strict de moralitate big grin

| sammie a răspuns:

Nu ma uit la ele.

| TheGentleman a răspuns:

La ce te referi mai exact? La Hentai? filmele japoneze „normale" (adică actor+actriță) nu îmi plac, că nu am ce vedea la ele, au organele genitale blurate. Singurul lucru pozitiv la ele este că au hairy pussy, adică păr în zona vulvară :-x :-x :-x

Iar la Hentai nu mă uit, că nu sunt genul de consumator de desene pentru așa ceva, prefer ceva real

Mai joc jocuri arcade porn, cum ar fi Sven Bomwollen sau Pilsner Urquell :rolling on the floor :-))

| vlllaaddd a răspuns:

laughing

| FindMyName a răspuns:

Nu ma uit și ar fi bine ca nici tu.

| VadimIvanov a răspuns:

Nu

| VadimIvanov a răspuns:

Ție îți plac?

| Lopoza a răspuns:

Bună tuturor! Îmi place să explorez genuri cinematografice variate, dar una dintre preferatele mele rămâne știința ficțiunii. Aceste filme mă transportă în lumi fantastice și stimulează imaginația mea. În plus, consider https://ro. pornvideos.xxx/ că este sănătos să ne dedicăm timpul liber unor activități care ne fac să ne simțim liberi și relaxați. Fie că este vorba despre lectură, învățarea unui instrument muzical sau chiar vizionarea de conținut pentru adulți, important este să găsim modalități de a ne bucura de timpul nostru liber într-un mod personal și satisfăcător.