| iasminutza_2656 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat k nu stiu ce sa ma mai fac, si nu stiu ce vreau
Eu sunt acum cu un baiat de 3 luni pe nume dani, dar nul iubesc eu m-am cuplat cu el sa-l uit pe un baiat ionut dar nici acum dupa 3 luni nu l-am uitat.
si na am ineceput sa tin si la dani dar nu ca la ionut pe ionut il iubesc pe dani in schimb nu.
Toata seara plang dupa ionut si as vrea sa ma inac cu el dar ionut mi-a gresit tot timpul dar niciodata nu ma demonstrat ca nu ma iubeste
nu stiu mi-e frica sa ma reinpac cu el k daca nu s-a schimbat si il pier pe dani
Dar eu nu prea simt nimic pentru dani cum ar veni il folosesc si l sarcautu e mort dupa mine miar face orce numai sa nul parasesc
VA ROG spuneti-mi VOI CE SA FAC

Răspuns Câştigător
| bubullyna a răspuns:

Deci am mai auzit de situatii din astea`parerea mea, ca e mai bine sa nu te mai gandesti la ionut si sa `te axezi` pe dani, daca nu te mai gandesti la ionut o sa-l uiti pentru ca u acum speri la ceva de la ionut, dar lui nu`i pasa de tine in schimb dani, cum ai zis si u`este mort dupa tine`gandestele la ce ti-am zis si o sa vezi
impuneti sa nu te mai gandesti la ionut si o sa-ti iasa (propria experienta) mult succes.te pup::*:*:*

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

N-am inteles nimic din ce ai zis.numa k pe ionut il iubesti pe dani nu.ahh cine te-o pus sa te combini cu dani?! nu trebuie sa plangi.trebuie sa-ti faci un pic de ordine in viata! atat!

| cristyblondu a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa te folosesti de dany. si in al doilea rand daca ai si u un pic de deminitate spune-i acum ca nu-l iubesti si ca u il iubesti pe ionut chiar daca acum poate ee cam tarziu.dar macar faci si u un lucru corect si nu te mai folosesti de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un baiat de 3 luni? Mi-ai spart toate recordurile de pedofilie happy

| mary_7018 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te desparti de dani deoarece nu merita sa fie mintit mai ales daca te iubeste cu adevarat.iar daca ionut tia gresit de multe ori incearca sa-l uiti si nu te ompaca cu el

| Dekazzy a răspuns:

Te contrazici singura nu stii ce sa intampla cu viata ta. E clar ca trebuie sa te desparti de dani, asta daca ai vreo mustrare de constiinta si sa ii spui ca nu mai are rost pentru ca u nu ti la el. Ionut nu te iubeste si u crezi ca il iubesti.