| anonim_4396 a întrebat:

Va rog.nu radeti de mine. dar cand ma gandesc.rad eu de mine, in finelaughing
Deci chiar nu stiu ce mi se intampla.Nu am mai avut niciodata senzatia asta.Este prima data.Am fost mereu cu baieti.si plac si acum unul extrem de mult... dar uneori simt "nevoie" sa ma sarut cu o fatastraight face
Ce am?laughing. Sunt bi.sau sunt doar stelute in juru capului?laughing)
Deci anul asta am inceput sa "simt" asta.rolling on the floor

8 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai. In primul rand... ai vorbit cu mama ta? Ea trebuie sa-ti fie cea mai buna prietena. Daca esti cat de cat adolescenta, asta inseamna ca trebuie sa-ti pui un semn de intrebare. Daca iti place un baiat, si cunosti deja o viata sexuala placuta chiar, nu ar trebui sa te incite o persoana de sex similar cu al tau. Decat ca, ori te amagesti in privinta fostelor tale relatii, ori nevoia aceasta ciudata o simti fie datorita lipsei de educatie sexuale serioase, educatie de care in primul rand familia este responsabila, fie ai un anumit mediu in care te complaci atunci cand ai aceste sentimente nepotrivite. Sfatul meu este sa te analizezi mai bine si sa cumpanesti serios ceea ce iti foloseste in viata si ceea ce nu iti foloseste. Nu intra pe o panta atat de periculoasa, pe care s-ar putea sa nu te poti descurca niciodata. Nu te lasa prada influentelor si modelelor de doi lei care se propaga astazi chiar si pe mass media. Cauta in tine adevarata ta fiinta si adevaratul tau tel, descopera-te, si ia atitudine. Fii puternica in viata, caci altfel vei fi inghitita foarte curand. Bafta!

| тecнιннιlα a răspuns:

Ns dc si eu simt uneori asta. Dar nu tot timpul laughing. Dar eu sunt indragostita de un baiat laughing. In fine daca erai bi nu simteai doar nevoia sa te saruti. Cred straight face

| anonimul a răspuns:

Ma fetito...asta inseamna ca esti un adevarat ingeras si ca vrei sa fii amabil cu toata lumea, si ca tie drag de o persoana si ca ii vrei binele nu ca esti bi...

| muzicalBoX a răspuns:

Depinde tu stii ce simtii dar cred ca sunt doar "stelute in jurul capului".

| Catte a răspuns:

E pe bunelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate esti tri.cand vezi animale ce simti?

| ๑•ิ.•ั๑strooix๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Ciudat.laughing glumesti? sau e pe bune

| sunshine_6748 a răspuns:

Mai mult suna a gluma